Ievērojami jaunumi

Jānis Vēvers

Līdz ar vasarīga laika iestāšanos gribas nēsāt līdzi tikai pašu nepieciešamāko. Tādēļ arī tehnoloģiju jaunumos dominē kompaktas ierīces, kas spēj izdarīt daudz

Sīks dūcējs ar lielu sirdi. DJI Mini 3 Pro
Labi zināmā dronu ražotāja DJI hierarhijā Mini sērijas pārstāvji allaž bijuši pabērna lomā, taču līdz ar Mini 3 Pro laišanu tirgū situācija mainās. Kompaktais izmērs vairs nav šī drona svarīgākā īpašība. Tas joprojām ir mazs — sver nieka 249 gramus un salocīts ērti paslēpjas somā vai pat platākā kabatā. To joprojām var palaist gaisā no plaukstas. Taču platie propelleri un aerodinamiskais korpuss padara lidojumu stabilāku un drošāku, palīdzot labāk turēties pretī vēja brāzmām. Uzlabotā trīs virzienu šķēršļu atpazīšanas sistēma laikus pamana draudus priekšā, aizmugurē un apakšā. Nozīmīgas izmaiņas ienesis uzlabotais kameras stiprinājums, kas kustas 90 grādu amplitūdā. Tas ļauj lidaparātam lidot tieši virs izsekojamā objekta un filmēt to pilnībā no augšas, nevis slīpi. Var, protams, arī slīpi, taisni pretī un arī slīpi no apakšas, kas noder, piemēram, iemūžinot alpīnistus vai putnus. 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu