Podkāsts nr.114: Olimpiskās spozmes drūmais politiskais fons. Vai vajag ieviest obligāto militāro dienestu? Senioru vakcinācijas mācības

2019_10_ir_SKILTAVA_1200x628px-02.png

2019_10_ir_SKILTAVA_1200x628px-02.png

Sportisti cīnīsies par medaļām valstī, kas līdzinās cietumam

Zelta medaļa olimpiādē ir viens no augstākajiem mērķiem, kuru cilvēks sev var uzstādīt, taču nebūt nav vienīgais vai pat svarīgākais, kas mums kā indivīdiem vai sabiedrībai būtu jāsasniedz. Drošība un veselība mums katram atsevišķi un visiem kopumā ir vēl svarīgākas par uzvarām sportā, un arī šajās jomās augsti jāpaceļ latiņa un tad smagi jāstrādā, lai panāktu iecerēto. Šajā raidījumā Alise Zita Zeidaka, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps spriež par mērķiem un cerībām tos sasniegt gan Pekinas Ziemas olimpiskajās spēlēs, gan senioru vakcinācijas aptverē, gan valsts aizsardzības un drošības jomā.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt šo podkāstu — abonēt Ir.

Paldies a/s “Latvijas Finieris” par atbalstu raidieraksta tapšanai.

 

Līdzīgi raksti

Rīgas domē nomainīsies aptuveni divas trešdaļas deputātu

Pašvaldību vēlēšanās Rīgas domē ievēlēti septiņi saraksti. Vislielāko balsu skaitu ieguva partija Latvija pirmajā vietā (LPV), bet ļoti tuvus rezultātus sasniegušas arī partijas Progresīvie un Nacionālā apvienība (NA), liecina Centrālās vēlēšanu komisijas provizoriskie rezultāti.

Aktuāli Ir redakcija

Pilnās "Ir" intervijas ar Rīgas mēra kandidātiem

Pirms Rīgas domes vēlēšanām žurnāls Ir uz lielo interviju uzaicināja četru populārāko sarakstu līderus.

Vilnis Ķirsis: Uzskatu to par principiālu cīņu

Jaunās Vienotības kandidāts Rīgas mēra amatam Vilnis Ķirsis uzskata, ka pēc vēlēšanām būšot tikai divi varianti. Ja Jaunajai Vienotībai, Nacionālajai apvienībai un Progresīvajiem būs vairākums, tās veidos koalīciju. Ja nebūs, varu Rīgā iegūs promaskaviskie spēki ar Šleseru priekšgalā. Ar Rīgas domes priekšsēdētāju sarunājāmies 2025. gada 22. maijā viņa kabinetā domē. Publicējam intervijas pilno versiju.

Ratnieks: Visiem gribas, lai kāds kaut ko sola

Nacionālās apvienības Rīgas mēra amata kandidāts Edvards Ratnieks izvairās vērtēt Aināru Šleseru un saka — koalīciju veidos tikai pēc vēlēšanām. Intervija notika 2025. gada 19. maijā Nacionālās apvienības birojā Vecrīgā. Publicējam intervijas pilno versiju.

Jaunākajā žurnālā