VIDEO: Vides biedrības pārstāves: Cilvēkiem ir apnicis sēdēt “zūmos”

Ieva Ignatova un Linda Ulāne. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par vides biedrības projektu vadītājām Lindu Ulāni un Ievu Ignatovu, kuras kopīgi ar biedrības kolēģiem pandēmijas laikā ir izveidojušas kopienas dārzu iedzīvotāju līdzdalības veicināšanai.

“Cilvēkiem ir apnicis sēdēt “zūmos”, mums arī tas ir apnicis. Tādēļ mums ir kopienas dārzs, kur mēs drīkstam tikties,” stāsta Linda.

“Cilvēki nāk un runājas, augi viņiem palīdz atvērties. Viss sākas ar nezāles izraušanu un gatavību ieguldīt darbu kopīgajā labumā,” saka Ieva.

“Es ticu, ka pandēmijas nāks un ies. Cilvēki un komunikācija paliek. Ir svarīgi, lai, kad viss norims, mēs varētu viens otram skatīties acīs un saprast, ka mums ir kopīgi mērķi. Cilvēks ir vērtība, kuru mēs nedrīkstam pazaudēt,” ir pārliecināta Linda.

TUESI.LV veido iedvesmojošus video stāstus par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu īsteno biedrība NEXT ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība NEXT.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu