VIDEO: Privātskolas dibinātāja Evija Rudzīte par Covid-19 laiku

Evija Rudzīte. Publicitātes foto

“Man liekas ļoti svarīgi būt iejūtīgiem vienam pret otru gan ikdienā, gan krīzes situācijās. Iedot labvēlības dzirksti un arī piedošanu par kļūdām. Mēs neesam tikai profesionāļi vai birokrāti. Mēs esam cilvēki,” uzsver Evija Rudzīte, kura kopā ar citiem vecākiem Covid pandēmijas laikā ir izveidojusi privātskolu.

“Man ir sajūta, ka darbs un enerģija ir jāiegulda tajās lietās, kuras es varu mainīt. Šobrīd tā ir skolas veidošana. Es savu laiku ieguldu šeit,” stāsta Evija.

“Attālinātajās mācībās izšķiroši bija tas, vai skolotājam vispār bija kontakts ar bērniem. Es biju priecīga, ka mums bija daži mēneši klātienē, lai skolotāji šo kontaktu izveidotu.”

TUESI.LV veido iedvesmojošusi videostāstus par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu īsteno biedrība NEXT ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība NEXT.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu