Mājīgā skaidu smarža

Baiba Katkovska, SIA Baibiņa izpilddirektore. Foto — Andris Vanadziņš
Andris Vanadziņš
Print Friendly, PDF & Email

Rēzeknē ražotās kokogles iecienījuši Francijas restorāni, bet pēc agrāro žogu sagatavēm pērn Lielbritānijā un Īrijā bijis tik liels pieprasījums, ka uzņēmuma Baibiņa apgrozījums pieauga par vairāk nekā miljonu eiro

Priekšstati ir mānīgi, un par to kārtējo reizi nākas pārliecināties, satiekot uzņēmuma Baibiņa izpilddirektori Baibu Katkovsku. Jaunās, elegantās dāmas neatbilstība kokapstrādes biznesa skarbajam tēlam ir tik liela, ka drošības labad pārvaicāju, vai Baibiņa tomēr nav skaistumkopšanas salons vai smalkmaizīšu ceptuve. Neesot vis, taču saistība ar augsta līmeņa pavārmākslu ir tieša. Rēzeknē ražotās kokogles ir pieprasītas Francijas restorānos. Un, lai pilnībā sagrautu manu arhaisko priekšstatu par kokapstrādes biznesu, Baiba smaidot piebilst: «Mūsu uzņēmuma ražošanas vienības pamatā vada sievietes, un viņām tas labi izdodas. Iespējams, tāpēc, ka šajā darbā jābūt gan prasīgam, gan arī saprotošam, bet vīriešiem ar pretēju lomu apvienošanu iet pagrūti.»

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu