Cienīgi jaunumi

Jānis Vēvers
Print Friendly, PDF & Email

Robusts viedtelefons ar vienu unikālu, tikai tam raksturīgu spēju, funkcijām pārbagāts viedais pulkstenis un glauns klēpjdators, kas, par spīti plānam korpusam, priecē ar netipiski skaļu skanējumu. Vienam lietotājam šīs trīs ierīces būtu nesaderīgs komplekts, bet katra par sevi ir ievērības cienīgi jaunumi

Elegance uz darba galda

Huawei MateBook X Pro
Pašreizējā neziņas un ekonomiskās nestabilitātes periodā šķiet neprātīgi «izmest» pāris tūkstošus eiro par klēpjdatoru. Vēl jo vairāk, ja attālinātajā darbā ir maz iespēju padižoties ar jauno draugu un izdzirdēt gaidītos sajūsmas saucienus. Ja nu tomēr nepieciešams plāns, mobils un vienlaikus ļoti spējīgs skaitļotājs, tad iespaidīgākais no Huawei šī rudens metiena ir apsvēršanas vērta opcija. Lai arī apveltīts ar neparastas 3:2 malu attiecības ekrānu, kas datoru ievērojami pagarina vertikālā virzienā, tas ir ārkārtīgi kompakts. Tas skaidrojams ar faktu, ka ap 13,9 collu displeju ir ļoti šauras maliņas un tādēļ izniekotais laukums ir pavisam mazs. Par spīti 14,6 milimetrus plānam korpusam, ierīce aprīkota ar iespaidīgas jaudas skaļruņiem. Parasti ultraplānajiem klēpjdatoriem mūzikas atskaņošanai pa visu istabu vai pilnvērtīgai filmu vērošanai nepieciešams pieslēgt ārējo skaļruni, turpretim MateBook X Pro saviem spēkiem «piebļauj» visu istabu. Turklāt ar tīru skaņu. 1,33 kilogramus smagais dators pazīst arī žestu komandas un priecē ar ļoti ilgu baterijas darbības laiku. Normālā darba režīmā tas ar vienu uzlādi darbojas 12—14 stundas, kas būtībā ir pusotra darbdiena. Īpašs bonuss paredzēts jaunāko Huawei tālruņu lietotājiem — uzliekot to uz MateBook X Pro pamatnes blakus skārienpaliktnim, ierīce ar Huawei Share tehnoloģijas starpniecību nodibina bezvadu kontaktu un parāda tālruņa darbvirsmu datora ekrānā. Tādējādi lietotājs var droši pārvilkt vajadzīgo informāciju no vienas ierīces otrā.
Cena ap 2000 eiro.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu