Muzeja direktore Liene Johansone: Es ticu tauriņa efektam 1

Liene Johansone. Foto - tuesi.lv
Print Friendly, PDF & Email

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par muzeja direktori Lieni Johansoni Olaines novadā. “Visiem cilvēkiem ir jāiet uz muzeju, jo tur var uzzināt tādas lietas, par kurām vispār nevar aizdomāties. Man ir svarīgi, lai cilvēks no muzeja iziet mazliet labāks. Es ticu tauriņa efektam, ka viens cilvēks ar vienu vārdu, ar vienu darbību var aizsākt veselu pārmaiņu vilni,” ir pārliecināta Liene Johansone.

Man ir svarīgi, lai mans darbs būtu nozīmīgs arī citiem. Muzejā es jūtu, ka es varu kaut ko ietekmēt, būt mazs piliens jūrā, bet darīt kaut ko lielu,” saka Liene. “Man ir atkarība no muzejiem. Es nevaru pabraukt garām nevienai brūnajai ceļa zīmei – man ir obligāti tur jāieiet un jāapskatās. Muzejos dzīvo fantastiski cilvēki, no kuriem var sajust pozitīvu enerģiju,” smejas Liene. “Es sajūtu sevi kā Latviju. Man ir saikne ar savu dzimtu – ar cilvēkiem, kuri ir dzīvojuši pirms manis. Viņi ir ieguldījuši savu darbu un dzīvi Latvijā. Man tas vienkārši ir jāturpina.”

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projektu “TUESI.LV 120+” īsteno biedrība “NEXT” ar valsts budžeta atbalstu.

Komentāri (1)

Sskaisle 17.09.2020. 17.25

es laikam tomēr esmu absolūti izkastrētu domāšanu – ir bailes no covid un nekur neeju – nu labi – biju jūlijā LiETUVĀ, bet tas tad ir viss – ne koncerti, ne teātri, tik cik gramatas un tv3 – traki, jā, bet tur neko nevaru darīt – bailes mani ir paralizējušas

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu