Tuvumā, tālumā

Autore Marianna Zvaigzne darbojas Printful komandā kopš 2016. gada. Viņa ir studējusi valodas, un šī kaislība tagad pārtapusi karjerā, jo Marianna uzņēmumā pārrauga e-komercijas tekstu radīšanu atbilstoši zīmola vērtībām. «Mani interesē, kāda ir nākotne e-komercijas terminoloģijai latviešu valodā. Mans profesionālais izaicinājums ir atrast veidu, kā runāt par šo nozari vienkārši, nepārprotami un latviski,» viņa saka par sevi. Foto — Edmunds Brencis
Marianna Zvaigzne
Print Friendly, PDF & Email

Attālināto sapulču zelta likumi ir tādi paši kā reālo — sagatavojies, nekavē, netērē laiku un nerunā otram pāri

Kurš vairs atceras laikus, kad runas par produktivitāti un darba vides uzlabošanu nozīmēja filozofēt par četru dienu darba nedēļu vai efektīvāko darba un atpūtas paužu attiecību. Biroja darba revolūcija ir klāt! Tā ir citāda, nekā domājām, — bez protestiem un saukļiem. Bet, kā jau revolūcija, tā ir likumsakarīga. Risinājums — darbs no mājām — smieklīgi acīmredzams, jo mūsdienu darbarīku trīsvienība «dators, internets, kafija» pieejama gandrīz katra darbinieka mājoklī.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu