Klimata izmaiņas 2

Māris Bišofs
Print Friendly, PDF & Email

Komentāri (2)

altinyildiz 18.12.2019. 12.32

Kad uz planētas bija 2-3 grādi siltāks, bija daudz vairāk nokrišņu un klimats bija daudz mērenāks, bez drausmīgā aukstuma ziemeļos un karstuma uz ekvatora. Grenlandē un Sahārā ganījās lopi un, pateicoties mitrumam un palielinātam CO2 daudzumam, strauji auga biomasa.
Lielākā mūsu planētas problēma ir neregulētā demogrāfija, bet merķeles, makaroni un junkeri vēl velk uz Eiropu nēģerus un arābus, kur tiem ir plašāks dzīves areāls, kur viņiem pašiem nav jāgādā pārtika un jānodrošina jumts virs galvas, kur caurām dienām viņi var reproducēt parazītus un noziedzniekus. Klausos radio, ka nevajagot audzēt liellopus, jo zālēdāji izdalot CH4, kas rada siltumnīcas efektu, bet ar ko velkomisti gatavojas barot nēģerus un arābus, kuri cūkgaļu neēd.
CO2 emisijas rada fosilā kurināmā izmantošana, tomēr neskatoties uz to, pēc savu čekas saimnieku prasības Dombrovskis ar Vienotību, neskatoties uz visu speciālistu saprātīgiem argumentiem, kāpēc tas nav jādara, uzcēla ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu, kaut arī Latvijai ir savs kurināmais, biomasa, ko racionāli izmantojot un pat nepalielinot tā patēriņu, Latvija spējīga nodrošināt sev siltumu, elektrību, izejvielas ķīmiskai rūpniecībai un transporta degvielu.

+1
0
Atbildēt

0

mris83732732 16.12.2019. 20.14

Oj

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu