Iejusties viņu ādā

Genons Hols. Foto — Edmunds Brencis
Osvalds Zebris

Ir jāiztēlojas viena diena cilvēka dzīvē, burtiski jāielien viņa ādā — tikai tā rodas produkta ideja, par inovācijas procesu tehnoloģiju uzņēmumā saka viens no Silīcija ielejas spožajiem prātiem Genons Hols

Viņam paveicās būt pareizā vietā īstajā brīdī — kad 90. gadu pirmajā pusē viņš kā jauns programmētājs strādāja Sanfrancisko, pēkšņi iestājās interneta laikmets, kas izmainīja pasauli un deva milzum daudz jaunu iespēju. Sapnis par mūziķa karjeru, kas Genonu Holu (Gannon Hall) atbrīvotu no garlaicīgā programmētāja darba, apmeta kūleni, jo izrādījās, ka radīt jaunus produktus tehnoloģiju uzņēmumā ir tikpat aizraujoši kā ierakstīt jaunu albumu. Mūzika aizvien ir Genona lielais hobijs, tajā viņš saskata daudzas paralēles ar tehnoloģiju pasauli un matemātiku, tāpēc analoģijas, ko Genons Hols lieto sava aroda raksturošanai, gandrīz vienmēr ir saistītas ar mūziku.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu