Igaunijas ministrs: Krievija pirms manevriem biežāk pārkāps gaisa telpu 28

Krievijas armijas militārajās mācībās šogad pavasarī tika imitēts ķīmiskais uzbrukums. Foto: ITAR-TASS/LETA

Septembrī gaidāmas lielas Krievijas un Baltkrievijas armiju mācības Baltijas valstu un Polijas robežu tuvumā

Pirms Krievijas ziemeļrietumos septembrī paredzētajām militārajām mācībām “Zapad 2013” ir sagaidāma arvien biežāka Igaunijas gaisa telpas pārkāpšana, paziņojis Igaunijas aizsardzības ministrs Urmass Reinsalu, vēsta nacionālā raidsabiedrība ERR.

“Tas ir fakts, ka Krievijas Federācija palielina tās militāro klātbūtni mūsu reģionā,” sacīja Reinsalu. “Tā ir agresīva politika, kas pamatojas Krievijas militārajā doktrīnā, ka lielākie militārie draudi nāk no Rietumiem.”

Provokatīvie lidojumi ir daļa no Krievijas mērķa nostiprināt savu klātbūtni reģionā, pavēstīja Reinsalu. Ceturtdien Krievijas militārā lidmašīna “An-26” bez atļaujas uz mazāk nekā minūti ielidoja Igaunijas gaisa telpā, ziņo LETA. Pēdējos septiņos gados šādi incidenti notikuši sešas reizes.

Jau rakstīts, ka Krievijā tiek gatavotas lielas mācības „Zapad 2013″, kurās šā gada septembrī piedalīsies Krievija un Baltkrievija.

 

Komentāri (28)

Þanis Bezmers 23.07.2013. 17.24

Šodien menta načāļņikam brīvdiena. Nav kas noliek priekšā lapiņu ar tekstu. Tāpēc šamējā komenti tik strupi un ar tukšu vidu. Vispār šitās muldētavas ir ar brīnišķīgu īpašību, ka tajās var tusēt dažādu brigāžu sintētiskie izbāzeņi, pie kādiem, neapšaubāmi, pieder ments un vēl bariņš citu pridurku. Toties rīt, ment, turies pie debesu zvaniem, načāļņiks pēc atpūtas tevi nogruzīs ne pa jokam. Bet nekas, vēlāk saņemsi pusglāzi semočku, ar labi padarīta darba sajūtu.

+3
-1
Atbildēt

0

HOTTE TV 28.06.2022. 00.55

… [Trackback]

[…] There you will find 54175 additional Information to that Topic: ir.lv/2013/07/23/igaunijas-ministrs-krievija-pirms-manevriem-biezak-parkaps-tas-gaisa-telpu/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: ir.lv/2013/07/23/igaunijas-ministrs-krievija-pirms-manevriem-biezak-parkaps-tas-gaisa-telpu/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu