Šlesers: Ulmanis varētu būt prezidenta amata kandidāts

  • Indra Sprance
  • 02.07.2010
Lita Krone, LETA

Lita Krone, LETA

LPP/LC līderis izvairīgs par Ulmani kā kandidātu uz premjera krēslu

Apvienības “Par labu Latviju” (PLL)  vadītājs, eksprezidents Guntis Ulmanis varētu būt PLL prezidenta amata kandidāts, Ir.lv sacīja LPP/LC priekšsēdētājs Ainārs Šlesers.

Šlesers uzsvēra, ka jautājums par PLL prezidenta amata kandidātu pašlaik nav dienaskārtībā, tomēr “es pats personīgi, paužot savu personisko viedokli, saku, ka jā, viņš varētu būt.”

Šlesers atzina, ka to, vai Ulmanis varētu tikt nosaukts kā premjera vai, piemēram, prezidenta amata kandidāts PLL izlemšot tuvākajā laikā, kad tiks apstiprināti 11.Saeimas vēlēšanu kandidātu saraksti.

“Man ir liels gandarījums, ka Ulmaņa kungs ir paziņojis, ka viņš ir gatavs iet sarakstā, tas ir nopietns pagrieziens visā mūsu darbībā, es to augsti novērtēju un es domāju, ka Latvija no tā tikai un vienīgi iegūs,” pauda Šlesers.

Jaunākajā žurnālā