Vēlētāju aptauja: Ušakova saraksts Rīgā var zaudēt vairākumu

  • ir.lv
  • 03.06.2017
Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa) balso pašvaldību vēlēšanas 3.jūnijā. Foto: Ieva Čīka.

Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa) balso pašvaldību vēlēšanas 3.jūnijā. Foto: Ieva Čīka.

Aptauja: Rīgā vairāk balsu ieguvuši esošā mēra konkurenti, valdošā koalīcija negūst balsu vairākumu

Partiju "Saskaņa" un "Gods kalpot Rīgai" apvienotais saraksts varētu būt zaudējis vairākumu Rīgas domē - pie iecirkņiem veiktās vēlētāju aptaujas rezultāti liecina, ka par Nila Ušakova un Andra Amerika vadīto partiju apvienību nobalsojuši 42,9% aptaujāto vēlētāju, kas ļautu viņiem Rīgas domē iegūt 29 mandātus no 60, vēsta LETA. 

Vēlētāju aptauju pie iecirkņiem veica Latvijas Televīzija (LTV), nacionālā informācijas aģentūra LETA un Rīgas Stradiņa universitāte (RSU). Metodoloģisko atbalstu aptaujas veikšanā sniedz tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS.  Jāuzsver - šie nav vēlēšanu rezultāti!

Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās Rīgā 2013. gadā "Saskaņas" un "Gods kalpot Rīgai" apvienotais saraksts ieguva 58,54% vēlētāju balsu. Togad veiktā aptauja pie iecirkņiem liecināja, ka attiecīgais politiskais spēks bija guvis 52,6% balsu.

Jaunākajā žurnālā