
Holdinga "LNK Group" priekšsēdētājs Aleksandrs Milovs.
Kamēr Latvijā aizdomās turētie datbinieki atbrīvoti, Lietuvā sāktais process jau vasarā nonāca tiesā
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) turpina izmeklēt aizdomas par koupciju Salu tilta remontdarbos, kurus veica "Latvijas tiltu" mātes holdingā "LNK Group" ietilpstošas firmas, un pašlaik lietā iesaistītas vismaz 13 personas, vēsta LTV raidījums "De facto".
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), neminot konkrētas personas un to amatus, atklājušas, ka patlaban kriminālprocesā, kas sākts saistībā ar Rīgas domes Satiksmes departamenta būvdarbu iepirkumu, ir septiņi aizdomās turētie un vēl sešas personas, pret kurām uzsākts kriminālprocess.
Izmeklēšana lietā notiekot par virkni iespējamu noziegumu - krāpšanu lielā apmērā un tās atbalstīšanu (KL 177.panta 3.daļa), grāmatvedības dokumentu viltošanu (KL 217.panta 1.daļa), nepatiesu ziņu norādīšanu deklarācijā (KL 219.panta 2.daļa), dokumentu viltošanu (KL 275.panta 1.daļa), dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, izraisot smagas sekas (KL 318.panta 3.daļa), kukuļdošanu un tās atbalstīšanu (KL 323.panta 1.daļa), uzkūdīšanu uz dienesta viltojumu (KL 327.panta 1.daļa) un starpniecību kukuļošanā, ko izdarījusi valsts amatpersona (KL 322.panta 2.daļa).