Zatlera partijai pie programmas palīdz ekonomists Dombrovskis

  • ir.lv
  • 14.07.2011
Vjačeslavs Dombrovskis (pa kreisi). Foto: Raitis Plauks, F64

Vjačeslavs Dombrovskis (pa kreisi). Foto: Raitis Plauks, F64

Lai arī Vjačeslavs Dombrovskis palīdz izstrādāt ekonomisko sadaļu, iestāties partijā vēl nav izlēmis.

Topošās Zatlera reformu partijas (ZRP) ekonomikas programmas sagatavošanā iesaistījies Rīgas Ekonomikas augstskolas asociētais profesors Vjačeslavs Dombrovskis, ziņo LETA. 

Ekonomists apstiprināja, ka piekritis piedalīties topošās partijas ekonomikas programmas sagatavošanā un to darīt viņu esot uzaicinājis Roberts Ķīlis. 

Šo darbu Dombrovskis veikšot bez atlīdzības. Viņš arī apliecināja, ka apsverot iespēju pievienoties topošajai partijai, tomēr lēmums vēl nav pieņemts. 

Jau ziņots, ka Zatlera partijā piedalīsies no Vienotības aizgājušais Klāvs Olšteins un bijušais Liepajas partijas biedrs Jānis Vilnītis.

Jaunākajā žurnālā