
Atmodas laikā saziedotās relikvijas pasākumā, kurā Latvijas Zinātņu akadēmija un Tautas frontes muzejs parakstīja protokolu par materiālo muzejisko vērtību nodošanu un pieņemšanu. Foto: Ieva Lūka, LETA
Apmeklētājiem LTF muzejs Rīgā, Vecpilsētas ielā 13/15, būs pieejams no 13.janvāra
No 2015.gada 1.janvāra Tautas frontes muzejs, kas atrodas Vecrīgā, Vecpilsētas ielā, iekļauts tā sabiedriskajai nozīmībai atbilstošas institūcijas - Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) - struktūrā, informē Astrīda Burbicka, LNVM Muzejpedagoģijas un izstāžu departamenta vadītāja.
Tādējādi varēs nodrošināt muzeja krājuma saglabāšanu, izpēti un izmantošanu, kā arī muzeja pamatfunkciju profesionālu veikšanu un pilnvērtīgu muzeja misijas īstenošanu sadarbībā ar biedrību "Tautas frontes muzeja sabiedriskā padome".
LNVM pienākums ir saglabāt LTF kolekcijas - muzeja krājumu, arhīva materiālus - kā nedalāmu kopumu.
Apmeklētājiem LTF muzejs Rīgā, Vecpilsētas ielā 13/15, būs pieejams no 13.janvāra. Muzeja apmeklējums ir ar brīvu.