
EXPO 2010, Latvijas paviljons, Foto: Austris Mailītis.
Šoreiz centīsies laicīgi gatavoties izstādei, tās pamattēma būs "Paēdināt planētu. Enerģija dzīvei"
Valdība otrdien atbalstīja Latvijas piedalīšanos starptautiskajā izstādē "World Expo 2015", kas no 2015.gada 1.maija līdz 31.oktobrim notiks Itālijas pilsētā Milānā.Attiecīga Latvijas premjera vēstule tiks nosūtītas Itālijas valdības vadītājam Silvio Bersluskoni, vēstī aģentūra LETA.
Vairāki ministri šodien valdības sēdē uzsvēra, ka ir svarīgi savlaicīgi sākt gatavošanos dalībai izstādē, tāpēc arī nevajadzētu vilkt garumā ar lēmumu par to.
Ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis (PS, "Vienotība") pauda viedokli, ka kavēšanās ar lēmuma pieņemšanu var ne tikai ievilkt iekšējās diskusijas, bet arī sadārdzināt dažādus pasākumus, ja tie tiek organizēti pēdējā brīdī. Viņš uzsvēra, ka Latvijas dalība ir svarīga arī no politiskā viedokļa, jo 2015.gadā gaidāma Latvijas prezidentūra Eiropas Savienībā.