IR - 18. maijs, 2017

IR 18. maijs, 2017

Iepazīšanās piedāvājums ir.lv abonēšanai - pirmie trīs mēneši par 3,90 eur/mēnesī.

NULL

Ārstēt uzreiz vai pagaidīt?

Latvija ir Eiropas rekordiste HIV izplatības ziņā, taču neseko Pasaules Veselības organizācijas ieteikumam bīstamā vīrusa ārstēšanu sākt nekavējoties

Gunita Nagle
Ap Lieldienām sociālajos tīklos plaši izplatījās Saskaņas līderu bilde, kurā Rīgas mērs Nils Ušakovs un Daugavpils mēra kandidāts Andrejs Elksniņš ar pareizticīgo baznīctēviem pozē pie katedrāles Daugavpilī. Centrā — Daugavpils un Rēzeknes bīskaps Aleksandrs.

Vai Daugavpilī valdīs Saskaņa?

Lai gan politisko reklāmu ielās nav, medijos cīņa par Daugavpils mēra krēslu ir sīva un grūti prognozējama. Vai Saskaņai izdosies pārņemt arī otru lielāko Latvijas pilsētu? Tā par kampaņas galveno trumpi padarījusi kriminālprocesu, kurā tieši pirms vēlēšanām cenšas iesaistīt pašreizējo mēru Jāni Lāčplēsi

ir.lv
NULL

Ernests zīmē

Ernests Kļaviņš

Jakovs Rafalsons spēlē Līru kā niķīgu, bet arī žēlojamu bērnu, nav kas viņu vadītu, atliek tikai ļauties iznīcinošiem mirkļa impulsiem.

Izeja ir. Uz kuru pusi?

Viesturs Kairišs inscenē Karali Līru ar vērienu. Interpretācija paliek katra paša ziņā

ir.lv
Ludzas Lielā sinagoga. Arhitekti — Konvents

Dinamisks gads

Latvijas arhitektūras gada balva vērtēšanai piedāvā gan pragmatisku, gan dvēselisku pieeju

ir.lv
NULL

Vēsture kā piedzīvojums

Jūras sāļums - romāns, kas ievelk karā

ir.lv

Iepazīšanās piedāvājums ir.lv abonēšanai - pirmie trīs mēneši par 3,90 eur/mēnesī.