Ugunskuru dūmi pašā Rīgas viducī, milzīgs tējas katls apstādījumos iepretim katedrālei, varenu kravas mašīnu virtene apjož valdības māju. Nosalusi spraucos pēc siltā dzēriena. Kā vidusskolas skuķim man ir apziņa, ka no mazpilsētas ar klasesbiedriem esam atbraukuši sargāt Latviju. Protams, īstie sargi ir LTF koordinētie barikāžu dalībnieki ar konkrētiem uzdevumiem, kas paliks savās vietās arī tad, kad OMON sāks šaut. Taču arī tīnim ir vieta vēsturē.
Pirms 30 gadiem Latvijas neatkarības cerības varēja sagrūt vienā dienā, bet to izcīnīt palīdzēja tautas stāšanās uz barikādēm
Ja vēl neesi reģistrējies, ir.lv reģistrējies šeit vai ienāc spiežot uz sociālo mediju ikonām zemāk.
Aizmirsi paroli?
Ja jau esi reģistrējies, pievienojies šeit.
Piekrītu Pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Privātuma politikai
Piekrītu saņemt izdevniecības jaunumus un satura vēstkopas.
Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi %email%, tika nosūtīts apstiprinājuma kods.
Ievadiet kodu
Lūdzi ievadiet saņemto kodu, lai apstiprinātu e-pasta adresi.Mirkli pacietības, lūdzu. Visbiežāk šis kods jums atnāks uz e-pastu uzreiz, tomēr var būt gadījumi, kad tas aizņem vairākas minūtes.
Lūdzu pārbaudiet e-pastu un pārliecinieties, ka ierakstījāt kodu pareizi.Nepieciešamības gadījumā pieprasiet jaunu kodu.
Kļūda. Mēģinat vēlreiz.
Paroles maiņa sekmīga!