Šķiltava nr. 219: Kā Rinkēvičs tērēs politisko kapitālu? Valainis iekāpj minerālmēslos. Lietišķā kultūras ministre Lāce • IR.lv

Šķiltava nr. 219: Kā Rinkēvičs tērēs politisko kapitālu? Valainis iekāpj minerālmēslos. Lietišķā kultūras ministre Lāce

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Pagājušas divas nedēļas, kopš pēdējo reizi tikāmies Šķiltavā. Jācer, ka klausītāji šajā laikā līksmi nolīgoja, izbaudīja vasarīgo sauli un siltumu, un arī paspēja atrast patvērumu no neilgā, bet niknā negaisa, kurš kārtējo reizi atgādināja par globālās sasilšanas tieksmi padarīt laikapstākļus aizvien ekstrēmākus. Taču dzīve turpinās, un tūlīt būs jau apkārt gads, kopš valsts prezidents Edgars Rinkēvičs nodeva amata svinīgo zvērestu. Politiskais process neapstājas arī valdībā, kur pavisam nesen amatā stājusies jauna kultūras ministre Agnese Lāce. Un pastāvīgi notiek ar Latvijas oligarhiem un viņu draugiem no Krievijas saistīti aizkulišu manevri.

Tātad – esam nolīgojuši, jāsāk atkal šķilt! To šajā raidījumā gatavi darīt Ir žurnālisti Ieva Jakone, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps.

Raidierakstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Raidieraksts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu – abonēt Ir.

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu – to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu