Žurnāls: Kāpēc Rīgas dome piešķīra zemi Lucavsalā Futbola federācijai? • IR.lv

Žurnāls: Kāpēc Rīgas dome piešķīra zemi Lucavsalā Futbola federācijai?

Iecerētā futbola stadiona vizualizācija

Kāpēc Rīgas dome jau piešķīrusi Futbola federācijai zemi Lucavsalā, ja nav nekādas skaidrības par vērienīgā futbola stadiona izmaksām un finansētājiem? Šādu rēbusu šķetina žurnāls Ir. Skaļi protestē ne tikai mazdārziņu nomnieki, bet arī sporta eksperti šaubās, vai Lucavsala ir piemērotākā vieta nacionālā futbola stadiona būvēšanai.

Tāpēc Rīgas domes lēmums jau 17. aprīlī nodot 10 hektāru zemesgabalu Latvijas Futbola federācijai tiek saistīts ar varas spēlēm — 26. aprīlī federācijas kongresā līdzās pašreizējam prezidentam Vadimam Ļašenko atkārtoti uz viceprezidenta amatu kandidē arī ilggadējais domes deputāts Olafs Pulks (JV), kurš atbild par satiksmes jomu.

Arī Rīgas domes opozīcija ceļ trauksmi, ka aiz vērienīgā projekta, kura īstenošana velk līdzi nepieciešamību pilsētai ieguldīt miljonus eiro infrastruktūras izbūvei, patiesībā stāv politiskas intereses. «Šis nav stāsts par stadionu, tas ir «futbola ministra» Olafa Pulka zelta izpletnis,» komentē deputāts Viesturs Kleinbergs (Progresīvie). Pulks pārmetumus noraida un balsojumā par zemes piešķiršanu pats nepiedalījās.

Vairāk lasiet žurnālā Ir šeit.

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu