Šķiltava nr.213: Stadions vai mazdārziņi? Konkursu vājās vietas. "Vienotība" krustugunīs • IR.lv

Šķiltava nr.213: Stadions vai mazdārziņi? Konkursu vājās vietas. “Vienotība” krustugunīs

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Sākumā likās, ka šīs nedēļas raidījums nebūs par tādām augstām matērijām kā vērtības, principi vai drošība, bet gan par gluži piezemētām, toties ikdienas dzīvē svarīgām tēmām. Vai Lucavsalā arī nākotnē būs vieta mazdārziņiem? Kā izvēlēties, kas sēdēs kuros augstos krēslos? Vai Rīgas ietves kļūs drošākas gājējiem?

Taču dzīve, kā mēdz teikt, izdara savas korekcijas, un izrādījās, ka gandrīz visas raidījuma tēmas vienādi vai otrādi bija saistītas ar skandālu krusu, kas pēdējās nedēļas birst pār Vienotību. Tāpēc raidījumā pievēršamies gan Viļņa Ķirša izirstošajai koalīcijai Rīgas domē, gan balsu skaitīšanas programmas izstrādātāja skaļajam paziņojumam par mēģinājumu falsificēt 2014. gada vēlēšanu rezultātus. Cik šis un citi apvainojumi ir ticami? Kādas ir to plašākās iespējamās sekas?

Par šiem un citiem jautājumiem šajā raidījumā spriež Ir žurnālisti Baiba Litvina, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps.

Raidierakstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Raidieraksts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu – abonēt Ir.

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu – to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu