VIDEO: Eiropas lielā mājokļu krīze • IR.lv

VIDEO: Eiropas lielā mājokļu krīze

1
Francija. Notiek celtniecība 2024.gada Olimpiskajām spēlēm. Foto - AFP
ARTE

Augošā īre un procentu likmes, ko papildina mājokļu trūkums, nozīmē, ka Eiropa grimst mājokļu krīzē. Šīs nedēļas Eiropas raidorganzācijas ARTE video stāsta par to.

Visas Eiropas Savienības valstis cīnās ar lielāko mājokļu krīzi pēdējās desmitgadēs. Šo situāciju ir radījusi dažādu faktoru kombinācija: esošais mājokļu trūkums, karš, enerģētikas krīze, augstās procentu likmes un būvniecības izmaksas, kā arī ikdienas izmaksu sadārdzinājums. Tas skar visus – no studentiem līdz pensionāriem. Raidījums salīdzina šo situāciju Eiropā un jautā, kā var to labot.

 

Redakcijas piebilde: video var noskatīties ARTE mājaslapā līdz 16.12.2023.

Šo iknedēļas raidījumu veido Eiropas sabiedriskā raidorganizācija ARTE. Tas tiek publicēts deviņās valodās, pateicoties sadarbībai ar El País (Spānija), Gazeta Wyborcza (Polija), Internazionale (Itālija), Kathimerini (Grieķija), Le Soir (Beļģija), Telex (Ungārija) un Ir (Latvija). Projektu finansē Eiropas Savienība no European Media Platforms līdzekļiem.

Komentāri (1)

Uldis.M42 20.11.2023. 14.37

Reiz sen atpakaļ radio dzirdēju, ka ANO par 1/3 gatavojas samazināt planētas iedzīvotāju skaitu, kuriem nepietiek dzeramā ūdens. Atkārtoju vārds vārdā. Es ļoti nopriecājos, domādams, ka ir nolemts uzsākt regulēt parazītu sugu populāciju, taču biju nelietīgi maldināts. Ja padzirdīsim 1 miljardu nēģeru, būtiski samazināsies laiks, līdz dienai kad būs jau jādzirda 2 miljardi un tā, kamēr to skaits sasniegs 20 miljardus un Dievam tas būs apnicis un tas nolems attīrīt planētu Zeme visu neprātīgo cilvēci noskalojot, vai sadedzinot.
Ja vienā mājā kopā ņemot ir 1 t žurku, peļu, tarakānu, blusu, blakšu, tad uzceļot blakus tādu pašu māju un neveicot deratizācijas un dezinsekcijas pasākumus, pēc laika abās kopā jau būs 2 t. parazītu
Pateicoties pretīgās plānprātīgās korumpētās Putina kuces, Baidena, atvērtai robežai, Ņujorkā jau vairs nav iespējams apmesties viesnīcā, jeb par to jāmaksā neaptverama cena, jo visas aizņēmuši nelegālie imigranti: teroristi un narkomūļi. Kopš tās labākā mēra Rudolfa Džuliani laikiem, noziedzība tur ir pieaugusi vismaz 5 reizes.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu