Šķiltava nr. 191: Jaunie Lāčplēši. Elksniņa dārgie šorti. Sākusies referendumu sezona? • IR.lv

Šķiltava nr. 191: Jaunie Lāčplēši. Elksniņa dārgie šorti. Sākusies referendumu sezona?

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Patriotu mēnesī Ir žurnāliste Agnese Meiere runājusi ar trim jauniem vīriešiem, kuri brīvprātīgi iestājušies Valsts aizsardzības dienestā. Ko viņi iemācījušies bruņotajos spēkos, kas viņiem sagādā vislielākās grūtības, un kāpēc viņu piemērs iedvesmo, šajā raidījumā Agnese stāsta Aivaram Ozoliņam un Paulam Raudsepam. Kolēģi arī apspriež Daugavpils mēra Andreja Elksniņa oficiālajiem ienākumiem neatbilstošo, dārgo un zīmolīgo garderobi, kā arī visdažādāko opozicionāru mešanos vākt parakstus referendumiem gan par Saeimas atlaišanu, gan, iespējams, pret partnerības institūta izveidošanu Latvijā. Vai viņiem izdosies savākt vajadzīgos vairāk nekā 150 000 parakstus?

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lvSpotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu