Ārskats nr. 45: Pleskavā atskan sprādzieni. Mūžam nav miera zem Āfrikas palmām. Cik divīzijas ir pāvestam?

2023_01_Arskats.logo_.png

2023_01_Arskats.logo_.png

Kamēr Ukrainas bruņotie spēki demonstrē spēju uzbrukt aviobāzei Pleskavā 800 kilometrus no Ukrainas robežas, pāvests Francisks aicina krievu jaunatni neaizmirst, ka viņi ir mantinieki “dižajai Pētera I un Katrīnas II Krievijai”.  Šajā raidījumā ārpolitikas eksperts Tomass Pildegovičs un Ir komentētājs Pauls Raudseps vērtē pāvesta nostāju Krievijas agresijā pret Ukrainu, kā arī Kijivas pēdējo nedēļu militāros panākumus. Kolēģi arī diskutē par Francijas lēmumu aizliegt tradicionālo musulmaņu sieviešu apģērbu abaiju nēsāšanu skolās, Dānijas gatavību aizliegt Korāna un citu svēto rakstu dedzināšanu, apvērsumu Gabonā, vēlēšanas Zimbabvē, un dienu, kad Trampam būs jāstājās tiesas priekšā.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakciju — abonēt Ir.

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Ārskatu vienreizējā maksājumā (šeit) vai regulārā maksājumā (šeit).

Atcelt savu regulāro ziedojumu jebkurā brīdī varat šeitbilling.stripe.com

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #SIF_MAF2023

 Foto - 

Reklāma

Līdzīgi raksti

Pasaulē © The New York Times News Service

Vai cīņa par Grenlandi sašķels NATO?

Dāņi, grenlandieši un daudzi citi eiropieši protestē pret ASV prezidenta Donalda Trampa ieceri sagrābt Grenlandi. Kādi varētu būt atbildes soļi?

VIDEO: Tramps grib Grenlandi. Ko Eiropa var darīt?

Ja ASV prezidents vēlas iegūt kontroli pār Grenlandi, kā eiropieši var to novērst?

VIDEO: "Adios", alkohol!

Alkohola lietošana rietumu pasaulē pieder ikdienai. Bet Z paaudze vairs tik bieži neņem rokās pudeli.

VIDEO: Kā eiro ieviešana ietekmē Bulgāriju?

Bulgārija ir pievienojusies eirozonai politiskas krīzes laikā.

Jaunākajā žurnālā