Tiesāt prezidentu • IR.lv

Tiesāt prezidentu

15
Nellija Ločmele

Aresta orderis un prezidents ir vārdi, kuriem parasti nevajadzētu būt vienā ziņu teikumā. Tomēr reizēm līderi tiktāl sapinas varas kārē, ka kļūst par noziedzniekiem.

Likteņa ironija, ka nupat jaunumi par aresta orderi piemeklējuši divus dažādus, bet ar savu diženumu līdzīgi apsēstus sociopātus. Drūmo tirānu Putinu, kas impērisko ambīciju dēļ šķiež asinis Ukrainā, un klaunu Trampu, kas bezspēcīgās dusmās par amata zaudējumu šķaidīja kečupu uz Baltā nama sienām.

Kamēr rakstu šo sleju, policija izveidojusi barikādes ap tiesu Manhetenā un mediji spriež par nākamajiem soļiem, ja tiešām notiks ASV vēsturē nepieredzētais — bijušo prezidentu apsūdzēs kriminālpārkāpumā. Pats Tramps jau piekliedzis internetu ar žultainiem pārmetumiem par politisko vajāšanu, aicinot protestētājus iet ielās un glābt nāciju. Iemesls gan ir sens un Trampa mērogam sīks — runa ir par 130 tūkstošu dolāru slēptu maksājumu pornoaktrisei, lai pirmās prezidenta kampaņas laikā apklusinātu viņas vēlmi klāstīt medijos intīmas atmiņas par Trampu.

Cita lieta ir Starptautiskās Krimināltiesas izdotais aresta orderis Putinam par Ukrainā pastrādātajiem kara noziegumiem — tūkstošiem bērnu deportēšanu. Tas noliek pašpasludināto padomju impērijas atjaunotāju uz vēstures apsūdzēto sola neatkarīgi no tā, vai viņš pirms savas pēdējās elpas nonāks aiz restēm vai ne. Putina tiesāšana gan dotu iespēju Krievijai beidzot sākt šķetināt pirms gadsimta sākto padomju noziegumu murskuli, kas nostumts nācijas zemapziņā un piesegts ar «fašisma uzvarētāju» lauriem.

Trampa intriga atrisināsies drīz, uz Putinu diemžēl būs jāgaida.

Komentāri (15)

Sskaisle 24.03.2023. 19.21

Starp citu, biju ļoti cerējusi, ka IR uzrakstīs, kas tad ir patiesais labuma guvējs z/s Zītari. Jo M.Supe saka, ka viņš tas neesot.
Kam tad tiks tie NBS miljoni? Pirmie 100 000 jau esot pārskaitīti.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 28.03.2023. 22.16

Esmu piekususi, bet jauzraksta. Sirds pilna. Man bija komandējums uz Kuldīgu , bet nebraucu uz Rīgu kopā ar kolēģiem, paliku ilgāk un atbraucu uz Rīgu ar sab. autobusu. Klau – mani izmeta pie Zin. Ak. Nu labi- kātoju uz tuvāko pieturu – bet tās arī nav. Ir tumšs, auksts, cilvēku tikpat kā nav. Klau -kas notiek? Nāca viens jauns puisis – es viņam pielipu un nelaidos prom , kamēr netiku kaut cik cilvēkos.
Tas nav normāli. Ja es būtu jaunāka vai vecāka? Vai neorientētos Rīgā?
Absolūta necieņa pret cilvēku, ja mēs pieņemam , ka 21.gs. ir informācijas gs. Nu varēja pabrīdināt, varēja kādā pieturā , kur iet sab. transporti abos virzienos laist ārā.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 28.03.2023. 22.25

  Bet tas nav viss. Tagad iekāpju autobusā, apsēžos un izjūtu zināmu prieku, ka esmu drošībā, bet Mīļā Debess – man iepretī – tie soli, kur sēž viens otram pretī – četras meitenes – tā plus mīnus 14 – 15 gadi un … man piemetās trauksme. Visu laiku šie vārdi – p … dir…ā un kādu sitīs – ne ta māti, ne tēvu ,kurš tas labais , kurš sitamais nesapratu un es kaut kā paskatījos un tad tā viena sāka uz mani skatīties, ka nezināju, kur likties. Kad kāpu laukā – pēdējā mirklī viņas visas četras arī leca laukā. Es iekšēji iekliedzos, jo biju droša , ka sitīs mani, tik agresīvas man viņas likās. Kad čalodamas aizgāja uz otru pusi – nospriedu, ka teciņiem jātiek uz māju, jau brīnumi gan notiek katru dienu, bet tie jau var beigties vakarā.

  Es nekad nedomāju, ka tā dzīve neatkarīgā Latvijā, ka tā nākotne pavērsīsies tā, ka man būs bail no meitenēm. Ka man jau 50 gados būs bail vienai atrasties pie Centrāltirga.

  Ja un ievēroju, ka autobusā bija galīgi apskrubināts , applēssts Ukrainas karodziņš.

  Labi, iešu gulēt, bet laikam kāds nervostrong vai nervomaxx jādzer, lai murgi nerādās …

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 25.03.2023. 12.06

Faktus uz galda, Andri

+1
-1
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 25.03.2023. 20.44

  Šlesera partija virzīs Pīlēnu (LTV to parādīja). … To putinisti J.Stepaņenko vairs nevirza – pat no partijas izmeta. … Kāpēc??? … Tāpēc, ka putinisti neieņēma Kijivu. … bija jāpiemērojas citiem apstākļiem, lai tiktu SAEIMĀ. … … … Kāpēc Pīlēns? … Tāpēc, ka padzīšot Kariņu, lai viņa vietā tiktu lielākais kretīns – Šlesers. … … Jums patīk !!! … Kas Jūs esat ??? …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 25.03.2023. 22.55

  Stulbs esi vai izliecies?

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 26.03.2023. 00.40

  Varbūt es izliekos…, bet Jūs ??? …

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 25.03.2023. 23.02

  Kas aiz rokas saeimas zālē ieveda VVF? ATCERIES?!

  Un vai tāpēc es VVF uzskatu par kolaboranti un zagļu šāvēju attaisnotāju?

  LTV1 jau ar Aizliegto paņēmienu sāka kampaņu pret latvieti Pīlēnu, kurš nav nevienam neko nozagdams kļuvis par miljonāru.

  Zaglīgajai korumpētajai varas elitei tas neder, tas ir kā drauds, tāpēc tāda kampaņa pret viņu.

  Tavi argumenti ir nederīgi. Domājoša cilvēka necienīgi.

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  Andris Vītols > Sskaisle 26.03.2023. 00.33

  Zemessargs ievainoja bandītu. .. , jo tika apdraudēts. … Ieroča pielietošana bija likumīga, tāpēc nevajag tēlot nezinīti!!! … Ko tad rakstījāt par radinieci, ja esat slikto pusē. .Liekulības kalngals !!! … Rīt rakstīsiet, ka ukraiņi sliktie, jo šauj uz putinistiem , krievu okupantiem. … … … … … Jūsu pārmetumi man nav pamatoti, jo es nekur nevērtēju Pīlēnu, nekritizēju !!! … Es nosodīju Šlesera rīcību, teikto par to pašu Pīlēnu . … Ja to Pīlēnu virzīs (atbalstīs) arī Rosļikova partija, tad šaubos vai ZZS, Progresīvie viņiem pievienosies. … Tas ir labi, ka Šlesers virza J.Stepaņenko, tad Pīlēnu – un par to visu pastāsta ( arī par to, kas Pīlēnam būšot jādara Šlesera labā pēc ievēlēšanas ). … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 26.03.2023. 00.55

  Gudrs cilvēks SAEIMAS zālē ieveda citu gudru cilvēku (VVF), par to pretī neko neprasot (kā to vēloties Šlesers no Pīlēna).. … Varbūt tāds arī bija Šlesera mērķis – nomelnot Pīlēnu ??? …
  .. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 26.03.2023. 08.21

  Labrīt, Andri. Un tomēr – Tu nenosauc nevienu pašu !!!- faktu, mūsu abu gadījumā, vispārzināmu, kas liecinātu, ka Pīlēns ir pelēkais barons- t.i. – patiesā labuma guvējs pateicoties dažādiem politiskajiem lēmumiem.
  Tu atkal!!! izsaki minējumus, ka es varētu noliegt ukraiņu varonību vai tiesības.

  Nu, Andri – tu gluži kā tie ppolitikas andri – manipulācijas, meli, uzbrukumi.

  Nu nav tas labi tā. Nu nav.
  Bet nu seksīgu tev dieniņu.

  Gribu atteikties no komentāru rakstīšanas, bet tik daudz nejēdzību cilvēki raksta, ka nevaru

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 26.03.2023. 14.48

  Ne Jūs, ne es taču nerakstījām, ka Pīlēns būtu pelēkais barons !!! … To mēs teicām par tiem kandidātu virzītājiem, kur mūsu viedokļi dalās. … … Lūdzu lasīt tekstu pirms komentēšanas! … … Par virzītājiem. … To Šlesera teikto noklausoties varbūt mūsu viedokļi tuvinātos. …

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu