Ārskats nr.21: Eiropas Komisija ierodas Kijivā; Čehijā uzvar NATO ģenerālis; kā apiet finanšu sankcijas? • IR.lv

Ārskats nr.21: Eiropas Komisija ierodas Kijivā; Čehijā uzvar NATO ģenerālis; kā apiet finanšu sankcijas?

Pauls Raudseps

Šīs nedēļas raidījumā manāmas optimisma vēsmas. ASV gatavojas Ukrainai sūtīt vēl spēcīgākas raķetes. Prāgas pilī prokrievisko prezidentu Zemanu nomaina stingrais Ukrainas atbalstītājs Pavels. Starptautiskais valūtas fonds cerīgāk skatās uz pasaules ekonomiku. Ir žurnālists Pauls Raudseps un ārpolitikas eksperts Tomass Pildegovičs pievērš uzmanību šīm pozitīvajām tendencēm, kā arī spriež par Ukrainas iecerēm dažu gadu laikā iestāties Eiropas Savienībā un par milzīgajiem streikiem Lielbritānijā un Francijā, bet Tomass sniedz padziļinātu ieskatu veidos, kā dažādas valstis cenšas sevi pasargāt no ASV finanšu sankcijām.

Raidierakstā Ārskats Ir komentētājs Pauls Raudseps un ārpolitikas eksperts Tomass Pildegovičs dalās pārdomās par ārpolitikas aktualitātēm un izceļ ziņās pamanītas lietas, gan lielas, gan mazas, kas Latvijā nevarētu notikt. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakciju — abonēt Ir. ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Ārskatu – to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/bIY5njbUoa5U1DG3cy

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #SIF_MAF2022

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu