VIDEO: Signe Šlosberga Skujenes viedajā ciemā: “Jāsāk ar pirmo soli” • IR.lv

VIDEO: Signe Šlosberga Skujenes viedajā ciemā: “Jāsāk ar pirmo soli” 1

Publicitātes foto

“Domu un sapņu ir daudz, bet ir vajadzīga konkrēta darbība. Ir jāsāk ar pirmo soli, ar reālu darbību,” ir pārliecināta Signe Šlosberga, Skujenes viedā ciema kopienas pārstāve.

“Mēs esam “šeit un tagad”, bet kas paliks pēc mums? Tas ir “Viedā ciema” kopienas uzdevums par to domāt,” uzsver Signe. “Tikai mēs paši varam mainīt savu dzīvi. Viss ir mūsu rokās, mēs no citiem neko negaidām. Mēs katrs darām, cik varam,” saka Signe.

Viedie ciemi ir aktīvas iedzīvotāju kopienas lauku apvidos, kas izmanto inovatīvus un radošus risinājumus, lai uzlabotu kopienas dzīves apstākļus un nodrošinātu ilgtspēju.

Kopš 2021.gada atpazīstamības zīmi “Viedais ciems” visā Latvijā ir saņēmušas 18 kopienas, savukārt atpazīstamības zīmi “Ceļā uz viedo ciemu” – 22 kopienas.

Biedrība NEXT ir sagatavojusi TUESI.LV video stāstus par divdesmit Latvijas “Viedajiem ciemiem” un to kopienu līderiem, ļaujot ielūkoties “Viedo ciemu” ikdienā un kopienu līdzdalības aktivitātēs.

Projektu TUESI.LV :: Viedo Ciemu stāsti īsteno biedrība NEXT ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība NEXT.

Komentāri (1)

lindazalite41 01.11.2022. 19.50

Bravo! Ļoti skaisti un piekrītu, ka daudz kas ir mūsu rokās! Lai veicās turpmākā darbā! Izcili!

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu