Tomass Štolcermanis, kartinga čempions

Trasē Tomass skatās tikai uz priekšu, kaut arī kārdinājums palūkoties, cik tālu ir sīvākais konkurents, esot liels. «Labāk neskatīties atpakaļ. Varbūt viņš ir ļoti tuvu, un tad sākas stress, ka tūdaļ mani apdzīs.» Foto no privātā arhīva
Alise Zita Zeidaka

Četrpadsmit gadus vecais autosportists Tomass Štolcermanis aizvadījis ražīgu, sacensībām un pieredzes piesātinātu gadu. «Bija traka sezona — 34 sacensības. 34 nedēļas aizvadītas trasē. Kalendārā redzam, ka jaunais gads būs tāds pats.» Tas esot divas vai pat trīs reizes vairāk nekā iepriekšējos gados. «Esmu ieguvis lielu pieredzi, piedalījies jaunās, stiprākās «gonkās», pirmoreiz pamēģinājis braukt ar citādiem dzinējiem,» Tomass rezumē aizvadīto gadu. Ķirsīti uz tā kūkas puisis uzlika gada nogalē, kad no 11. līdz 18. decembrim notikušajās prestižajās Rotax Grand Finals Bahreinā 72 dalībnieku konkurencē latvietis triumfēja pasaules kartinga čempionātā junioriem.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu