VIDEO: Muižas pārvaldniece Iveta Balčūne par Covid-19 laiku

Iveta Balčūne. Publicitātes foto

“Kad fiziskās robežas kaut kur tiek aizvērtas, garīgās robežas paplašinās. Viss ir mūsu prātā un galvās, robežas mēs uzliekam paši,” uzskata muižas pārvaldniece Iveta Balčūne, kura organizē dažādus kultūras notikumus Covid-19 izraisīto ierobežojumu apstākļos.

“Darba ziņā notika pilnīga pārstrukturizācija. Mēs uzreiz sākām domāt, lai cilvēkam, atbraucot pie mums, nebūtu baiļu un viņš justos droši,” uzsver Iveta.

“Ja tu gribi rīkot kopīgu aktivitāti un iedzīvotāju iniciatīvu, ir jāizdomā citas versijas, kā tas notiks. Vietējie iedzīvotāji ir sarosījušies un apjautuši savus iekšējos resursus, ka viņi paši var būt notikumu veidotāji,” ir gandarīta Iveta.

“Visu, ko darām, mēs darām cilvēkam. Svarīgi ir nezaudēt cilvēcisko saikni. Kāpēc esam uz šīs pasaules? Droši vien, lai veidotu šo pasauli sev apkārt labāku un lai otram darītu labāku, nešķeļot, bet vienojot.”

TUESI.LV veido iedvesmojošus video stāstus par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu īsteno biedrība NEXT ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība NEXT.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu