Jaunākās grāmatas • IR.lv

Jaunākās grāmatas

ROMĀNS. VIRDŽĪNIJA LEJIŅA, JĀNIS LEJIŅŠ. STRAUPES PILSKUNGI. IZDEVNIECĪBA DIENAS GRĀMATA. Detektīvparodija par 21. gadsimta sākuma Latviju, tās labticīgiem darbarūķiem, kas brīžiem pārkvalificējas par piedzīvojumu meklētājiem, veikliem un neveiksmīgiem blēžiem, bīstamiem un agresīviem biznesmeņiem, kuru mahinācijas pārsniedz Latvijas robežas, — tā grāmatu raksturo literatūrkritiķis Guntis Berelis. Apgāda cena 7,96 €.


DZEJA. IEVA RUPENHEITE. PALAIDIET SIEVIETI. IZDEVNIECĪBA NEPUTNS. 
Krājuma redaktors Kārlis Vērdiņš: «Dzejoļi atklāj mērķtiecīgu darbu ar valodu, kas ļauj ieraudzīt pasauli neparastā gaismā. Viņas ceturtajā dzejas krājumā pat visikdienišķākā situācija var kalpot par atspēriena punktu valodas piedzīvojumam, kas mēdz aizšaut lasītāja asociācijas negaidītos virzienos.» Apgāda cena 5 €.


BĒRNIEM. TŪVE JĀNSONE. KAS NOTIKA PĒC TAM? IZDEVNIECĪBA LIELS UN MAZS. 
Bilžu grāmatai dots apakšvirsraksts Grāmata par Bumbulīti, trollīti Muminu un mazo Miju, un tajā darbojas gandrīz visi pazīstamie Tūves Jānsones stāstu varoņi, un, protams, viņu bīstamos piedzīvojumus vainago trollīša Mumina laimīgā atgriešanās pie māmiņas. Šī ir pirmā latviski izdotā rakstnieces bilžu grāmata. Apgāda cena 13 €.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, lūdzam autorizēties ar savu epastu vai sociālā tīkla kontu:


Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu