Aspazijas instagramējamais vainags 3

Sanita Kossoviča. Foto — Ieva Salmane
Anda Burve-Rozīte
Print Friendly, PDF & Email

Lielisks laika pavadīšanas veids inteliģentiem cilvēkiem, kuriem pandēmijā pietrūkst muzeju, teātru un izstāžu! Nesen bagātināto vietni Memorialiemuzeji.lv tā iesaka Memoriālo muzeju apvienības pārstāve Sanita Kossoviča. Cita starpā tur atradīsit arī Raiņa piezīmes spāņu gripas laikā

Pandēmija kultūras jomai devusi ne tikai šoka triecienu, bet arī iespējas meklēt jaunus veidus, kā uzrunāt apmeklētājus. Memoriālo muzeju apvienība izmantojusi valdības sniegto finansiālo atbalstu, lai savā interneta vietnē izveidotu personību stāstus — aizraujošu vizuālo un teksta materiālu par tautā iemīļotiem rakstniekiem, dzejniekiem, māksliniekiem. Šeit pavisam negaidītos rakursos atklājas Krišjānis Barons, Rainis, Aspazija, Rūdolfs Blaumanis, Jānis Akuraters, Andrejs Upīts, Ojārs Vācietis, Janis Rozentāls. Vai par Upīša kaķi jūs zināt daudz? Ja ne, dodieties uz Memorialiemuzeji.lv, un varat pētīt ar savu mīļdzīvnieku klēpī!

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu