Ilgošanās laiks 11

Andris Keišs. Foto — Ieva Salmane
Laura Dumbere

Pabeidzis darbu pie trim jaunām kinolomām un saņēmis Spēlmaņu nakts skatītāju simpātiju balvu, Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs gaida brīdi, kad atsāksies pilnasinīgas teātra izrādes

Saņemot savu otro skatītāju simpātiju balvu, kas būtībā ir publikas mīlestības apliecinājums, Andris Keišs atbildes runā Spēlmaņu naktī arī no savas puses visai emocionāli apliecināja mīlestību publikai un ilgas pēc tās. Ilgošanās šobrīd ir dabisks stāvoklis. Bet viņš neilgojas pēc abstraktas saulainās tāles vai pavasara pumpuriem. Viņš ir darbaholiķis un alkst strādāt. Ilgojas pēc spēkpilna noguruma uz skatuves un filmēšanas laukumā. Nestrādājošs Keišs ir neomā. Kopš 2010. gada, kad Keišs nospēlēja Otello titullomu JRT iestudējumā, teātra kritika vēl un vēlreiz turpina atkārtot, ka viņš ir savu profesionālo spēju augstākajā pilnbriedā. Esot pilnbriedā, nestrādāšana ir vissmagākais darbs.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu