VIDEO: Jaunatnes darbiniece Aizputē: “Jebkurš cilvēks ir vērtība”

Jaunatnes darbiniece Ance Tīmane. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

“Viens no lielākajiem izaicinājumiem jaunatnes jomā ir tas, ka neviens īsti nesaprot, ko tu dari. Kāpēc tu spēlē ar jauniešiem galda spēles? Kāpēc vakarā sēdi un runā ar kādu jaunieti? Ir neiespējami kādam to parādīt uz papīra vai izstāstīt,” uzskata jaunatnes darbiniece Ance Tīmane Aizputes novadā.

“Tu redzi, kā jaunietis attīstās un mainās viņa domāšana. Ja vari būt atbalsts jaunietim kādā nozīmīgā punktā, tad tas ir ļoti daudz. Tā ir ļoti liela un laba sajūta,” atklāj Ance.

“Jebkurš cilvēks ir vērtība, un jebkurš var kaut ko darīt, lai ietekmētu notiekošo un mēģinātu radīt pārmaiņas. Ja tu tici šai zemei, tad vari atrast veidus, kā būt šeit, darīt un pilnveidot to, kas mums ir,” uzsver Ance.

“Man patīk būt mazā vietā, kur var veidot tuvākas attiecības. Tu vari aizbraukt sasmelties ātrumu un atgriezties mierīgā vidē, kur var atpūsties un nodot idejas tālāk.”

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu