Podkāsts nr.44: Kas gaidāms Baltkrievijā; Ķirsis pret Staķi; nostalģija pēc Preses nama • IR.lv

Podkāsts nr.44: Kas gaidāms Baltkrievijā; Ķirsis pret Staķi; nostalģija pēc Preses nama

1
podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Lukašenko prom vēl nepošas. Ko darīt?

Milzīgās demonstrācijas Baltkrievijā atgādina mums Atmodu. Rīgā ārkārtas vēlēšanās rada iespēju būtiski mainīt pilsētas pārvaldi un attīstības virzienu. Gaisā virmo optimisms. Vai tas ir pamatots? Ir žurnālisti Māra Miķelsone, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps apspriež notikumu attīstības scenārijus Latvijas kaimiņvalstī Baltkrievijā, vērtē mēra amata kandidātus Mārtiņu Staķi (Attīstībai/Par!/Progresīvie) un Vilni Ķirsi (Jaunā Vienotība), un vēl dalās atmiņās par Preses namu, kuru padomju vara cēla, lai labāk uzraudzītu žurnālistus, bet kas drīz pārtaps modernā biznesa centrā.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt šo podkāstu – abonēt Ir https://ir.lv/abonesana/zurnals-ir/ 

Paldies akciju sabiedrībai «Latvijas Finieris» par atbalstu podkāsta tapšanai.

 

Komentāri (1)

LOVE 25.09.2020. 18.11

Lūdzu, izlasiet šo liecību par to, kā Dr Sacre palīdz man atgriezties bijušajai mīļotajai Marijai. Atpakaļ pie manis, Marija ar mani izšķīrās divu iemeslu dēļ, pēc tam, kad bijusi attiecībās 2 gadus un dažus mēnešus, viņa sāka sūdzēties, ka esmu pārāk resna un es nevaru viņu apmierināt seksuāli, es biju neērti, tad viņa sarunājās ar draudzenes starpniecību, ar kuru es sazinājos ar Dr Sacre, kurš mani padarīja par perfektu vīrieti, viņš man sagatavoja dažas augu izcelsmes zāles, kas samazina tauku daudzumu un padara mani spēcīgu, ir vīrietis, un sagatavojiet arī dažas augu izcelsmes zāles dzimumlocekļa palielināšanai, man bija ļoti laba ķermeņa forma un 12 cm dzimumloceklis bez blakusparādībām, pēc dažiem mēnešiem es viņai piezvanīju, bet viņa atteicās atgriezties pie manis, bet es viņu ļoti mīlu, es ātri sūdzieties Dr Sacre par palīdzību, un viņš man palīdz un uzburt viņai burvestību un 12 stundu laikā viņa pārdomāja un atgriezās pie manis, un šodien mēs atkal esam laimīgi, ka viņai ir mīļākais, viņa mani tagad mīl vairāk nekā iepriekš, pateicoties visiem Dr Sacre, sazinieties ar Dr. Sacre, lai uzzinātu zemāk sniegto informāciju
E-pasts: [email protected]
WhatsApp numurs: +2349076034359
Es priecājos dalīties ar jums ar šo informāciju, un es zinu, ka tā kādam palīdzēs

Kristofers.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu