Igors Sokolovs, Bolderājas videoaktīvists

«Rajons ir mazs, brīvdienās to var kājām izstaigāt pat divas reizes — pa Silikātu un Lielo ielu, atpakaļ,» atzīmē bolderājnieks Igors. Feisbuka lapā viņš ievieto video par visu interesanto. «Tas ir mans hobijs, vienkārši ķeru kaifu.» Foto — Ieva Salmane
Ieva Puķe
Print Friendly, PDF & Email

Bolderājā visi mani pazīst kā Igoru Martu, paziņo sarunas biedrs. 2007. gadā izvēlējies pseidonīmu Martovskijs, jo dzimis martā, tas saīsināts. «Ar draugiem aizrāvāmies ar repu, mums bija sava banda — komanda. Jā, repojām arī par Bolderāju: Ja iz Boldesa, eto naš teatr, naša pjesa (Esmu no Bolderājas, tas ir mūsu teātris, mūsu luga).» 2004. gadā, kad Igors no Dzirciema pārcēlās dzīvot uz šo Rīgas nomali, nosaukums «Boldesa» jau bija lietošanā. Viņam ar sievu Viktoriju pieder miniatūrs manikīra un pedikīra salons Gobu ielā. Igors rūpējas par šīs iestādes finansēm, studē maģistrantūrā uzņēmumu vadību. Taču ievērību guvis feisbuka lapas Ja iz Boldesa dēļ. 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu