FOTO: Saeimā atklās jauniešu fotokonkursa “Es = Latvija” uzvarētāju darbu izstādi

“Es mīlu tevi, Latvija!” Foto: Elīna Bērziņa

Ceturtdien, 1.novembrī, Saeimas nama Lielajā vestibilā tiks atklāta jauniešu fotokonkursa “Es = Latvija” uzvarētāju darbu ceļojošā izstāde, informē Saeimas Preses dienests.

Žūrija izvēlējās 12 darbus, kuru autorus sveiks svinīgajā pasākumā Saeimas namā. Uzvarētāji ir: Signija Jeste un Oskars Ozoliņš no Rīgas Stila un modes tehnikuma, Ilma Kupcova no Daugavpils Universitātes, Miks Zaķis no Talsu novada vakara un neklātienes vidusskolas, Lija Jēgere no Jaņa Rozentāla mākslas skolas, Annija Neretniece no Salacgrīvas vidusskolas, Kristiāna Mame no Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas, Linda Katrīna Isada no Brocēnu vidusskolas, Elīna Bērziņa no Aknīstes vidusskolas un Dāvids Birulis.

Viesojoties Saeimā, jauniešiem notiks ekskursija pa parlamentu, kā arī Saeimas Aizsardzības komisijas apmeklējums. Pēc viesošanās parlamentā konkursa uzvarētāji apmeklēs Ādažu militāro bāzi. Savukārt 18. novembrī fotokonkursa uzvarētāji būs aicināti apmeklēt Latvijas Republikas proklamēšanas simtajai gadadienai veltīto Saeimas svinīgo sēdi Latvijas Nacionālajā teātrī, kur būs apskatāma ceļojošā izstāde.

Kopumā konkursam 64 autori pieteica 157 darbus. Fotokonkursu organizēja Saeima, to rīkoja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Jaunsardzes un informācijas centru.

Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi un Lāčplēša dienu, kā arī, lai veicinātu patriotismu un nacionālo apziņu, jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem bija aicināti piedalīties fotokonkursā “Es = Latvija”. Konkursam varēja iesūtīt pašu uzņemtas fotogrāfijas, kurās attēlota piederības sajūta Latvijai, cildinot mūsu valsts dabas skaistumu, kultūras daudzveidību, patriotisma tradīcijas un valsts simbolus.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu