Katrs cilvēks ir vērtīgs! 1

Liesma Ose. Zīmējums — Ernests Kļaviņš
Ieva Jakone

Vienlīdzīga sabiedrība rodas vietās, kur cilvēks palīdz cilvēkam pat it kā sīkās lietās, secina pētījuma Nevienlīdzības seja koordinatore Liesma Ose

Nelielā, noplukušā koka mājā Maskačkas sirdī — Lauvas un Ludzas ielas krustojumā — kebabus un falāfelus piedāvā Pakistānas kebabs. Esmu atbraukusi šurp ar auto un, aizslēdzot durvis, uzmetu ātru skatienu apkārtnei, pieķerdama sevi pie domas: kaut tik atgriežoties stikls būtu vesels un radio savā vietā! Šajā apkaimē, kur cita pēc citas slienas augstskolas — Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte, Ekonomikas un kultūras augstskola, Baltijas Starptautiskā akadēmija un citas —, esmu sarunājusi tikšanos ar pētnieci Liesmu Osi. Līdz mēneša beigām viņa vēl strādā netālajā Transporta un sakaru institūtā par mācību prorektori, bet jau pēc nedēļas sāks darbu pie jauna projekta — atbalsta centrā Dia+logs mācīs sociālos darbiniekus strādāt ar jauniešiem, kuri cieš no narkotiku atkarības.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu