Gaišu ceļu, večuk! 4

Anda Burve-Rozīte
Print Friendly, PDF & Email

Mūziķis un LTV raidījuma Gudrs, vēl gudrāks vadītājs Valters Frīdenbergs aizgāja mūžībā neilgi pirms 31. dzimšanas dienas. Aiz viņa paliek mūzikas hiti, lieliski vadīti raidījumi un pāri visam — sajūta, ka nodzīvota īsa, bet laba dzīve

Nepilnas 24 stundas par vēlu — Valtera kolēģa un drauga gandrīz visa mūža garumā Kārļa Būmeistera lidmašīna no Briseles nosēdās Rīgā jau tad, kad Valters Frīdenbergs bija aizgājis mūžībā. Viņi bija nešķirams duets no divu gadu vecuma bērnu ansamblī Dzeguzīte. Vēlāk kopā izveidoja jauniešu grupu Putnu balle, bet 2005. gadā Valters un Kaža kā Latvijas pārstāvji kāpa uz skatuves Eirovīzijas finālā Ukrainā ar dziesmu The War Is Not Over. Darbojās mūzikā, bet līdztekus izstudēja pavisam citas jomas: Valters — politoloģiju, Kārlis — ekonomiku un sociālās zinātnes. Abu profesionālā darbība saistīta gan ar žurnālistiku, gan politiku: Valters sešus gadus vadīja LTV1 populāro raidījumu skolēniem Gudrs, vēl gudrāks, bet Kārlis nu jau četrus gadus dzīvo un strādā Briselē — ir Eiroparlamenta ECR grupas preses sekretārs.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu