VIDEO: Automodelists Andris Taurītis: “Ko mēs gribēsim, tas arī būs”

Automodelists Andris Taurītis. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

“Automodelisms māca, ka nevajag apstāties, ja kaut kas nesanāk. Ir jāmeklē pareizie risinājumi un jātiecas uz labāko. Izdari secinājumus, izlabo un turpini! Ja mēs gribam attīstību, tad tas ir tikai mūsu pašu rokās. Ko mēs gribēsim, tas arī būs,” saka automodelists Andris Taurītis no Valmieras.

“Vidējais latvietis ir diezgan slinks, viņam patīk pačīkstēt. Cilvēki neraujas daudz darīt. Ir, protams, tie, kuri ir gatavi strādāt un darīt jebkurā vietā – kaut vai meža vidū. Tas sākas no paša cilvēka – ja viņš ir gatavs, viņš darīs. Tas ir stāsts par pielāgošanos,” ir pārliecināts Andris.

“Man liekas, ka ar latviešiem viss ir kārtībā. Drusku mazāk vajadzētu čīkstēt un vairāk darīt. Priekš mazas valsts mums ir ļoti daudz panākumu un sasniegumu. Vajag tikai darīt,” aicina Andris.

“Valmiera manā skatījumā tikai aug, aug un aug. Gatavība šeit dzīvot ir diagnoze – daudzi, kas ir atnākuši, prom neraujas. Daba te ir ļoti tuvu, tas ir tas, kas man patīk.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu