Šveice nedos uzturēšanās atļauju miljardierim Abramovičam 11

Romāns Abramovičs. Foto: Reuters/LETA
Print Friendly, PDF & Email

Šveices varas iestādes atteikušas krievu miljardierim un oligarham Romānam Abramovičam izsniegt uzturēšanās atļauju, jo viņa atrašanās Šveicē nav vēlama “iespējamā sabiedriskās drošības apdraudējuma dēļ, kā arī iespējamā reputācijas apdraudējuma dēļ”.

Par Šveices atteikuma iemesliem Abramovičam otrdien ziņoja gan Šveices, gan britu mediji pēc tam, kad miljardieris zaudēja deviņus mēnešus ilgušajā tiesvedībā, cenšoties aizliegt rakstīt par iemesliem, kāpēc viņam netiek piešķirta uzturēšanās atļauja.

Abramovičs savu prasību tiesā iesniedza 2017. gada novembrī. Kad no Šveices varas iestādēm viņš saņēma galīgo atteikumu par uzturēšanās atļaujas saņemšanu, nav skaidrs.

Pirmoreiz dokumentus uzturēšanās atļaujas saņemšanai Šveices varas iestādēm Abramovičs iesniedza 2016. gada vasarā, bet vēl pēc gada pats savu lūgumu atsauca. Šovasar Abramovičam radās problēmas ar Lielbritānijas vīzas pagarināšanu, bet drīz pēc tam kļuva zināms, ka Abramovičs saņēmis Izraēlas pilsonību.

Komentāri (11)

J.šveiks 26.09.2018. 12.11

pasaulē sāk iepazīt krievus , tas uz labu , krievu miljonāri paši nolaidīs no kājas savu ķeizaru , jo viņu mioljardu konti lēnām tiek iesaldēti pasaules bankās , tain skaitā Londonā , kuru tik ļoti iemīļojuši krievu miljardieri
https://censoru.net/29691-zakat-putinskogo-carstva-na-moskovii-nachinaetsja-sereznyj-krizis.html

+1
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > J.šveiks 26.09.2018. 13.53

  naivais !!!

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > J.šveiks 26.09.2018. 12.31

  То есть если на российских сайтах пишут плохое о Латвии – это неправда. Но если подобное пишут о России – то уже сразу автоматически правда?))

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 26.09.2018. 11.15

Tagad ZZS VID ir pabāzusi zem deķa, vells vinu zin, kas tur notiek, bet kad vel publiceja ziņas
tad miljonu parādnieki ļoti bieži bija krievijas pilsoni

tu gan ne sab m ne dp draudus nesaskatīja un nesaskata – slikta redze puišiem

nu un tad NB atkal cik tur miljonus kāds kungs aņisimovs vai kā nokrāpis

tā kā, protams, ziņa par abramoviču ir ļoti ļoti būtiska

http://www.la.lv/plasa-drosibas-operacija-somija-krievijas-pilsonu-firmu-apsudz-ekonomiskos-noziegumos

+1
0
Atbildēt

0

kolpants 26.09.2018. 10.26

Да ладно! Обалдеть!
Я так понимаю, такая новость достойна еще одного выходного?

0
-1
Atbildēt

2

  altinyildiz > kolpants 26.09.2018. 12.11

  Tikai Krievijā tādi organismi, kā Abramovičs, kas skraidīja Berezovkim pēc aliņiem, var kļūt par miljardieriem, tikai Krievijā sadistisks un paranoidāls pederasts – pedofīls var kļūt par nacionālo līderi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > kolpants 26.09.2018. 11.04

  es gan tā šo ziņu neuztveru – es to uztveru tā,ka normālā pasaulē no krievu naudas baidās, ka nacionālo drošību vērtē augstāk kā miljonus , kas atbirtu no miljardu galda valstij

  un te ir tā milzīgā atšķirība no Latvijas – mums saka, ka čekas maisu atvēršana apdaraud valsts drošību, kamēr jebkurš ja padomā – perfekti labi saprot, ka mūs apdraud drošības iestāžu čekisms un tas, ka Latvijā 90 % investori ir putina krievi

  ka swedbank – pretī Brīvības piemineklim jau ir nomainījusi krievu norvik banka, kura tad uzreiz jau arī 20 milj no valsts piedzis

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > Dusma 26.09.2018. 12.33

  Санкций США они опасаются, а не самих российских денег. Потому что под эгидой российских санкций США сейчас настолько агрессивно свои экономические интересы продавливают, что даже Ринкевич, которого трудно заподозрить в антипатии к США, в интервью отмечал, что не стоит забывать, что у США есть свои интересы в газовой сфере. Это было как раз о том, как США угрожают санкциями всем компаниям, кто будет участвовать в Норд стриме-2

  0
  0
  Atbildēt

  2

  altinyildiz > kolpants 26.09.2018. 13.08

  Vai mīlestība pret ASV varēja piespiest Rinkēviču gatavot Zatļeru braucienam uz Maskavu, lai tas kopā ar kara noziedzniekiem, latviešu tautas bendēm, svinētu Staļina asiņaino uzvaru pār cilvēcību un veselo saprātu un iet koalīcijā ar kremļa zagļu un žuļiku un slepkavu un pedofīlu pārstāvošo SC?
  Viņš ir atkarīgs no kremļa un kad būs sagrauti kremļa torņi, arī viņam aizies pakaļ.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > kolpants 26.09.2018. 13.53

  iespējams, ka arī šis faktors kaut ko nozīmē – tad jautājums – vai ASV mūsu – nabagas aitas jau ir iztirgojis kremlim, ka te putins dejo polku sākot ar NA un beidzot ar Saskanu?

  Kāpec Šveice baidās no ASV sankcijām un Latvija nē?
  Es domāju, ka ASV izlūkiem ir labi zināms, ko dara mūsu alkatīgās vergu dvēseles , kas notiek uz Latvijas=ES un Krievijas robežas
  Kā tad ir?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Dusma 27.09.2018. 12.07

  Латвия не боится??? Да Латвия даже не заикнулась, не попыталась потребовать какие -то дополнительные доказательства и т.д., когда Fincen так жестко наехал на АВ.
  А где эти упомянутые коррупционные случаи? Римшевич не в счет, его сдали боссы Траста. И на него информация кстати в Кнабе давно было. Но “почему-то” Стрике решила, что данные о коррупции президента банка Латвии не так интересны.

  Почему-то Данске никто не закрывает, хотя суммы оказались еще больше. И все делают вид, что головной офис “просто не заметил”, что в филиале странные миллиарды крутятся.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu