Acis spīd, asaras birst

Edmunds Verners Zazerskis, SIA UBS valdes priekšsēdētājs. Foto — Edmunds Brencis
Ieva Alberte
Print Friendly, PDF & Email

Visus lielākos un skaļākos koncertus Latvijā apskaņo uzņēmums Universālā Baltijas skaņa, taču koncerttūrēs skaņu meistari brauc pa visu pasauli. Šogad arī uz Austrāliju un tepat uz Aglonu skaņāku darīt Romas pāvesta vēsti

Pēc koncerta Mežaparkā pie Edmunda Vernera Zazerska pienāca Raimonds Pauls, kurš bija uzstājies ar Prāta vētru. «Kā tev tas ļembasts?» Pauls smēja sev raksturīgajā manierē. UBS jeb Universālās Baltijas skaņas vadītājs Zazerskis atbildēja, ka patika. Teica, ka šogad bijuši trīs nāciju vienojoši pasākumi: Dziesmusvētki, Prāta vētras koncerts un Maestro kā tā dalībnieks. «Es tas pats galvenais,» Pauls atjokoja. Abos koncertos Mežaparka estrādē bija aptuveni 60 000 klausītāju, un abus apskaņoja UBS. «Tie vadi ūdenī bija manējie,» smejas Edmunds, atceroties Dziesmusvētku skatuvi, kuras būvniecībā nebija paredzēts, kā novadīt lietusūdeni no vadu izvietojuma vietām. Neko tādu UBS darbības 30 gados viņš nebija redzējis, bet nepārdzīvo, jo vadi necieta.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu