«Laikam īsti tiesiski neesam» 1

Ainārs Šlesers parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītājas Ingunas Sudrabas priekšā. Foto — Ģirts Ozoliņš, Picture Agency
Indra Sprance
Print Friendly, PDF & Email

Klusējis kopš Rīdzenes sarunu publiskošanas, Ainārs Šlesers beidzot komentēja «oligarhu lietu» Saeimas komisijā

Uzaicinājums sniegt paskaidrojumus parlamentārās izmeklēšanas komisijai Aināram Šleseram esot sagādājis gandarījumu. «Jo, kā masu mediji noteikti atceras, 2015. gadā — pēdējo reizi, kad es rīkoju preses konferenci saistībā ar šo lietu —, es arī aicināju Saeimas deputātus izveidot parlamentāro izmeklēšanas komisiju.» Tā viņš pirmdien sāk savu uzrunu komisijai. Vārdi gan izskatās pretrunā darbiem. Uz sēdi Šlesers ierodas advokāta Viktora Tihonova pavadībā, jo Satversme garantējot viņam tiesības uz aizstāvību. Vairāk nekā divas stundas ilgajā izvaicāšanā neko jaunu par lietas apstākļiem neizdodas noskaidrot — par Ir publicēto sarunu saturu Šlesers nevēlas runāt, arī par kriminālprocesa materāliem ne. Visu jau savulaik esot pateicis KNAB.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu