Kozlovskis par IeM valsts sekretāru virzīs Dimitriju Trofimovu 22

Dimitrijs Trofimovs. Foto: Paula Čurkste, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Valdība otrdien, 22.augustā, lems par Trofimova iecelšanu šajā amatā

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) par Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretāru nolēmis virzīt pašreizējo valsts sekretāra pienākumu izpildītāju Dimitriju Trofimovu, aģentūra LETA noskaidroja IeM. Valdība jau otrdien, 22.augustā, lems par Trofimova iecelšanu šajā amatā.

Iepriekšējai IeM valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei Satversmes aizsardzības birojs (SAB) atteicās pagarināt pielaidi valsts noslēpumam. Viņa pārsūdzēja SAB lēmumu ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram, taču ģenerālprokurors biroja lēmumu atstāja spēkā. Līdz ar to Pētersone-Godmane no 8.jūnija savu amatu atstāja un amatpersonas pienākumus uzticēja pildīt viņas vietniekam Trofimovam.

Jurista izglītību ieguvušais Trofimovs IeM sācis strādāt 2002.gadā kā Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamenta Likumdošanas saskaņošanas nodaļas juriskonsults.

Kozlovskis norāda, ka 15 gadu laikā, strādājot atbildīgos amatos Iekšlietu ministrijā, Trofimovs sevi pierādījis kā kompetentu un profesionālu iekšlietu nozares speciālistu un vadītāju, kas ir autoritāte gan saviem kolēģiem nozarē, gan citās ministrijās un iestādēs.

Trofimova līdzšinējais ieguldījums ir bijis neatsverams nozīmīgu iekšlietu nozares politiku izstrādē un ieviešanā. Trofimova vadības un sadarbības prasmes, spēja motivēt darbiniekus un organizēt darbu ir pamats manai izvēlei virzīt viņa kandidatūru valsts sekretāra amatam, norāda Kozlovskis.

Iekšlietu ministrs atzīmē Trofimova ieguldījumu Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē un eiro ieviešanas laikā. Trofimovs aktīvi strādājis arī tādās jomās kā amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm atbalsta un tiešo funkciju sakārtošanā, apsardzes darbības jomas pilnveidošanā, civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldības jomas pilnveidošanā, nelegālo televīzijas pakalpojumu sniegšanas ierobežošanā un citās.

Trofimovam ir spēkā pielaide valsts noslēpumam.

Trofimovs Iekšlietu ministrijā strādā jau no 2002.gada. 2009.gada viņš kļuva par Nozares politikas departamenta direktoru, bet no 2015.gada Trofimovs ieņem valsts sekretāra vietnieka amatu.

Trofimovam ir Latvijas Policijas akadēmijā iegūts maģistra grāds Tiesību zinātnēs, kā arī viņš ir daudzu juridisku publikāciju autors.

 

Komentāri (22)

basta 18.08.2017. 19.07

to DikembeSakamoto

Pilna milicijas vadība ar griguļiem, spuļģiem, kondrašoviem, bugajiem, ivanoviem, hristoforidiem, koņuhoviem, utt. kas pilnībā apmierina valdošo politmafiju un Solncevas brigādes.

+1
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: ir.lv/2017/08/18/kozlovskis-par-iem-valsts-sekretaru-virzis-dimitriju-trofimovu/ […]

0
0
Atbildēt

0

Replica Watch 07.11.2019. 14.43

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: ir.lv/2017/08/18/kozlovskis-par-iem-valsts-sekretaru-virzis-dimitriju-trofimovu/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu