Uz “Vienotības” valdes priekšsēdētāja amatu pieteiktas trīs kandidatūras 26

Foto: Paul Čurkste, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Uz valdi savu kandidatūru nav izvirzījusi “Vienotības” frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa

Uz “Vienotības” valdes priekšsēdētāja amatu izvirzītas ekonomikas ministra, Ministru prezidenta biedra Arvila Ašeradena, partijas priekšsēdētāja vietnieka Edvarda Smiltēna un Rīgas domes deputāta Viļņa Ķirša kandidatūras, aģentūru LETA informēja “Vienotības” pārstāve Elīna Bīviņa.

Uz partijas valdi izvirzītas kopā 23 kandidatūras, tajā skaitā vairāki pašlaik valdē nepārstāvēti biedri – Cēsu mērs Jānis Rozenbergs, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, “Vienotības” Jaunatnes organizācijas pārstāvis Edmunds Jurēvics un ekspremjere, Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētāja Laimdota Straujuma.

Uz valdi savu kandidatūru nav izvirzījusi “Vienotības” frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Uz partijas Domes priekšsēdētāja amatu izvirzīts viens kandidāts – Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš, bet domes priekšsēdētāja vietnieka amatam izvizīta Jaunatnes organizācijas pārstāve Santa Zarāne.

Šodien vēl tiks pārbaudīti biedru iesniegtie pieteikumi, vai tie atbilst izvirzīšanas prasībām, tajā skaitā, vai kandidātu ir izvirzījis iepriekš noteiktais minimālais biedru skaits.

Oficiāli noteiktais pretendentu izvirzīšanas termiņš noslēdzās 14.augustā, taču kandidatūras uz valdes priekšsēdētāja amatu vēl būs iespējams izvirzīt arī partijas kongresā 19.augustā, kad notiks “Vienotības” vadības vēlēšanas.

 

Komentāri (26)

dzeris49 15.08.2017. 11.10

Vēl jau V ir laiks saņemties un mēģināt sevi reabilitēt, ko tai no sirds var novēlēt.

Ja tikai šī partija nesastāv no vieniem impotentiem un vienīgā cilvēka ar pautiem – Āboltiņas, jo no pārējiem, kuri atļāvās virināt muti un viņu kritizēt, Āb. tikusi vaļā gandrīz vai 100%.

Ja reiz Āb. grib iet – nu tad lai it projām ātrāk, lai, vismaz, neparalizē tos V impotentus ar savu klātbūtni, un tie var sākt ko darīt.

Nu tak iedodat viņai kāda diplomāta vietu kādā nopietnā valstī, viņai vispār ir potencials, un to vajag izmantot.

Uzrakstīju un nobijos – un ja nu viņa to savu potenciālu izmantos, kā att. pret V?

Nu ko darīt, risks ir vienmēr.

+7
-4
Atbildēt

6

  basta > dzeris49 15.08.2017. 11.37

  to rinķī apkārt

  Tātad, lai latviešu valsti un tautu aizskalo kanalizācija? Vēl labāku domubiedru šai lietā, kā NKVDešņika atvasi, “žopņiku” dzēris49, grūti būtu atrast.

  +1
  -9
  Atbildēt

  0

  andrejs > dzeris49 15.08.2017. 12.01

  To AK
  Piekriitu gandrīz visam ko raksti.
  Es gan nedomāju, ka Āboltiņa ir veiksmīga politiķe, drīzāk talantīga politikāne.

  +2
  -9
  Atbildēt

  0

  basta > dzeris49 15.08.2017. 12.22

  to Austras koks

  “un ka partija nav domāta tikai viņas karjeras bīdīšanai un nodrošināšanai”

  Kam domāta Vienotība, vislabāk nodefinēs: Meļņiks, Zaharjins, Savickis, Rāvis, Korens, Esterkins, Suharenka, Fiļš, Bernis un Binders īpašnieki.

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > dzeris49 15.08.2017. 12.53

  Vienīgais, ko Āb. var izdarīt – aiziet no V pēc iespējas tālāk un izmantot savu milzu enerģiju un ambīcijas ( kas politiķim ir normāli) citā darbā valsts labā.

  V viņa gandrīz vai pilnībā sagrāvusi un demoralizējusi, saprotams, ne bez vairākuma “ierindas biedru” bailīgas klusēšanas, un neko izvilkt viņa vairs nevar.

  +4
  -4
  Atbildēt

  0

  Austras koks > dzeris49 15.08.2017. 11.55

  Ja mēs ņemam godīgi, tad Āboltiņa Vienotībā ir visspējīgākā persona – viņa ir ar lielām ambīcijām, harizmātiska un ar lielu enerģiju. Bet viņai ir problēma ar ārišķību un egoismu – nav līdzsvara ambīciju realizācijas sadalē savās un partijas/valsts interesēs. Viņa reizēm par daudz grib sev un nespēj piekāpties. Viņai egoisms ir pāraudzis veselīga egoisma robežas un viņa ir pārāk vērsta uz savām individuālajām vajadzībām – gribu par prezsidenti, gribu par premjeri, gribu par vēstnieci, partijai jādarbojas manās interesēs utt.

  Ja Āboltiņa spētu nedaudz līdzsvarotāk sadalīt savas spējas starp savām un partijas interesēm, viņai konkurentu vispār nebūtu. Man jau liekas, ka vienīgais cilvēks, kurš spētu Vienotību izraut no bedres un pacelt pietiekamā augstumā atpakaļ, ne tikai tā lai pārvilktu pār 5%, ir tieši Āboltiņa. Neviens cits to nespēs. Bet tad, kā jau teicu, viņai jāsaprot, ka jābūt savādākam interešu sadalījumam, un ka partija nav domāta tikai viņas karjeras bīdīšanai un nodrošināšanai, bet ka partija ir kopējs daudzu cilvēku pasākums.

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  rinķī apkārt > dzeris49 15.08.2017. 11.21

  Būtu jau labi, ja Vienotība daļēji atgūtu savus reitingus un nostiprinātos. Pēc kultūrmarksistu aiziešanas tā kļūtu par prognozējamu partiju ar vienu ideoloģiju, kas Latvijā tik ļoti pietrūkst.

  Par Āboltiņu, protams, ka viņai no politikas ir jāiet prom un, jo ātrāk, jo labāk. Taču galīgi viņu norakt nevajadzētu 🙂 Nav jau Latvijā tik daudz šo cilvēku, kuri ir spējīgi pildīt kaut vai vēstnieka pienākumus uc.

  Atteikties no cilvēkiem ar tādu pieredzi kāda ir Āboltiņai, tas būtu tas pats, kas iegulīt līdzekļus kādā darbiniekā un pēc tam viņu izmest uz ielas.

  Latvijas politiskās vides kvalitāte uzlabosies tikai tad, kad cilvēki sapratīs – politiķis, tā ir mūža profesija, nevis kaut kāds varoņtēls, kurš atnāk nez no kurienes un paņem tautu aiz rokas, lai izvestu to saulītē 🙂

  +10
  -5
  Atbildēt

  0

click over here now 03.07.2019. 22.14

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: ir.lv/2017/08/15/uz-vienotibas-valdes-priekssedetaja-amatu-pieteiktas-tris-kandidaturas/ […]

0
0
Atbildēt

0

porn 02.03.2020. 12.17

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: ir.lv/2017/08/15/uz-vienotibas-valdes-priekssedetaja-amatu-pieteiktas-tris-kandidaturas/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu