Trampa juniora un Krievijas juristes sarunās piedalījies arī krievu miljardiera fonda pārstāvis • IR.lv

Trampa juniora un Krievijas juristes sarunās piedalījies arī krievu miljardiera fonda pārstāvis

27
Prezidents Donalds Tramps (no labās) kopā ar dēlu. Foto: Reuters/LETA

Tas bijis uzņēmuma “Crocus Group” vecākais viceprezidents Ike Kaveladze, kurš strādā Krievijas izcelsmes magnāta Arasa Agalarova labā

Identificēts astotais cilvēks, kurš pērn piedalījies strīdīgus vērtējumus izsaukušajā sanāksmē ar Donalda Trampa vecāko dēlu, otrdien vēsta telekanāls CNN. Tā bijusi augsta ranga amatpersona no fonda, kuru dibinājis ar Trampiem saistīts Krievijas miljardieris.

Šī vēsts ir pēdējais notikums skandālā ap Trampa kampaņas kontaktiem ar Krieviju, kas aizsākās, gaismā nākot faktiem, ka Donalds Tramps juniors 2016.gada jūnijā piedalījies sanāksmē, cerībā iegūt kompromitējošu informāciju par tēva sāncensi Hilariju Klintoni.

Tikšanās dalībnieks, par kura identitāti tagad gūts apstiprinājums, ir uzņēmuma “Crocus Group” vecākais viceprezidents Ike Kaveladze. Šo nekustamo īpašumu uzņēmumu vada Azerbaidžānas un Krievijas izcelsmes magnāts Arass Agalarovs, kuram bijuši darījumi ar Trampiem, vēsta CNN atsaucoties uz Kaveladzes advokātu, kurš apstiprinājis viņa identitāti.

ASV pilsonis Kaveladze devies uz sanāksmi Ņujorkas Trampa tornī, domājot, ka viņam būs jātulko sarunas Krievijas juristei Nataļjai Veseļņickai, kurai, kā tika uzskatīts, varētu būt kompromitējoša informācija par Klintoni.

“Prokurori astoto cilvēku ir identificējuši, un mēs izmeklēšanas rezultātā pilnā apjomā sadarbojamies ar prokuroriem,” CNN sacīja advokāts Skots Balbers, izsakoties par īpašā padomnieka Roberta Millera izmeklēšanu par Krievijas iespējamo iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās.

Sanāksmē piedalījies arī brits Robs Goldstouns – mūzikas pubicists, kurš tikšanos organizējis.

Goldstouns ir tuvs popzvaigznei Eminam Agelarovam – Arasa Agalarova dēlam, kurš 2013.gadā uzstājās Trampu organizētajā skaistumkonkursā “Miss Universe”.

Sanāksmē piedalījās arī kāds Krievijas-Amerikas lobists un Veseļņickas tulks.

Piektdien kļuva zināms, ka ASV un Krievijas dubultpilsonis Rinats Ahmetšins bijis Veseļņickas pavadonis, kad viņa 2016.gada jūnijā tikās ar Trampu junioru.

Vairāki ASV mediji raksturoja Ahmetšinu kā bijušo padomju pretizlūkošanas virsnieku, kuru dažas ASV amatpersonas tur aizdomās par sakaru turpināšanu ar Krievijas izlūkdienestu.

Trampa juniora un Veseļņickas tikšanās pērnā gada 9.jūnijā ir kļuvusi par svarīgu faktu apgalvojumiem, ka Trampa vēlēšanu kampaņa pērn sadarbojusies ar Maskavas slēptiem centieniem atņemt ASV vēlētāju atbalstu Klintonei.

 

Komentāri (27)

basta 19.07.2017. 17.01

Kurš tad ir kremļa pakalpiņš?

Глава МИД ФРГ после трех встреч с Путиным призвал отменять санкции ЕС против России, не дожидаясь полного выполнения минских соглашений

http://www.newsru.com/world/19jul2017/zigmar.html

Пентагоне заявили о возможности поставок Украине оборонительных летальных вооружений

http://www.newsru.com/world/18jul2017/paulselva.html

Beidzot!

Латвии рижское “Динамо” назвали политическим проектом Москвы

http://www.newsru.com/sport/19jul2017/lv.html

+1
-1
Atbildēt

0

basta 19.07.2017. 14.13

Par Klintones centieniem nepieļaut Magņicka likuma pieņemšanu, viņas laulenis par Krievijā nolasītu lekciju saņēma 500 000 amerikāņu zaļo rublīšu. Tā ir politiskā korupcija, pat vairāk, dzimtenes nodevība, par ko, es paļaujos, ģimenīte saņems pelnītu atmaksu.

Es domāju, kremļa histērija par zaudējumu ASV prezidenta vēlēšanās, turpināsies arī Trampa meitas, Ivankas, otrā Prezidentes termiņa laikā, ja vien jau daudz ātrāk Krievija nebūs noslaucīta no pasaules kartes.

0
-1
Atbildēt

0

west 19.07.2017. 12.07

Kurš politiķis priekšvēlēšanu laikā atteiksies paskatīties uz kompromatu par savu galveno pretinieku ? Vai Klintone ir kāda svētā govs, par kuru tādus meklēt nedrīkst, jo tādu nevar būt? Priekš CNN varbūt,ka tā ir.

Protams, ka ar Putina čekistiem ir jāuzmanās, tomēr šī ir kārtēja “liberāļu” baltiem diegiem šūtā propaganda Trampa virzienā, jo nekā krimināla tur nav.

Starp citu – vai Obama pats nekad nav ticies ar Putinu un draudzīgi sveicinājies , smaidīdams līdz ausīm ?

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu