Loginovs un Pečaks neatzīst vainu nelikumīgo prēmiju un ziedojumu lietā 29

Leonīds Loginovs (no kreisās) un Aigars Pečaks. Foto: Ieva Čīka, LETA

Ziedojums Japānas ostām bijusi dalības maksa organizācijā, koledžai – darījums par darbinieku izglītošanu

Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs un viņa vietnieks Aigars Pečaks neatzīst vainu viņiem inkriminētajos noziegumos krimināllietā par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, nelikumīgu ziedojumus un prēmiju izmaksu, vēsta Latvijas sabiedrisko mediju portāls lsm.lv.

Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa pirmdien, 19.septembrī, sāka skatīt lietu pēc būtības. Prokurors sēdes laikā pieteica kaitējuma kompensāciju vairāku simtu tūkstošu eiro apmērā. Loginovs un Pečaks savu vainu viņiem inkriminētajos noziegumos neatzīst.

Skaidrojot brīvostas ziedojumu cunami cietušajām ostām Japānā, Loginovs Latvijas Televīzijai norādīja, ka tā bijusi dalības maksa organizācijai, kurā ir Rīgas brīvosta. Savukārt Liepājas Jūrniecības koledžas gadījumā bijis “darījums”: “Mēs viņiem ieskaitījām naudu, viņi apmācīja mūsu darbiniekus.”

Lietas skatīšanā pirmdien nedz apsūdzības uzturētājs, nedz apsūdzēto aizstāvji nebija pieaicinājuši lieciniekus. Viņus plānots uzklausīt nākamajā tiesas sēdē 6.oktobrī.

Kā jau vēstīts, lietā secināts, ka Loginovs, ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokli, četru gadu laikā radījis materiālu kaitējumu lielā apmērā, kas izraisījis smagas sekas, un patvaļīgi rīkojies ar brīvostas pārvaldei piederošiem līdzekļiem – vairāk nekā 277 000 eiro.

Pārvaldnieku vaino likuma pārkāpšanā, pirms vairākiem gadiem pārskaitot ziedojumus Fukušimas zemestrīcē cietušajiem, Liepājas jūrniecības koledžas atbalstam un prēmiju izmaksā pārvaldes darbiniekiem.

Komentāri (29)

dumps pin 101 atm 22.05.2022. 13.23

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: ir.lv/2016/09/19/loginovs-un-pecaks-neatzist-vainu-nelikumigo-premiju-un-ziedojumu-lieta/ […]

0
0
Atbildēt

0

7lab pharma steroids legit 09.06.2020. 07.38

… [Trackback]

[…] There you will find 43116 more Info to that Topic: ir.lv/2016/09/19/loginovs-un-pecaks-neatzist-vainu-nelikumigo-premiju-un-ziedojumu-lieta/ […]

0
0
Atbildēt

0

atrium 20.09.2016. 11.53

Šīs Saeimas, kad, kā liecina balsojumi par uzturēšanas atļaujām, Stambulas konvenciju, Vējoni preža amatā, ministriem: Matīsu, Rinkēviču, Kozlovski, lielākā daļa deputātu ir čekas nopirkti un sakompromiti, laikā, Loginovam nekas nedraud un nav arī cerību Magoni, Miķelsonu un Vaškēviču ieraudzīt uz apsūdzēto sola. Sunc zina ko ēdis.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu