fbpx

“Pasažieru vilciens” izsludinājis jauno vilcienu iepirkumu 2

Foto: Evija Trifanova, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Iepirkums paredz piepilsētas pasažieru elektrovilcienu un to uzturēšanai nepieciešamā aprīkojuma piegādi

AS “Pasažieru vilciens” izsludinājusi iepirkumu par piepilsētas pasažieru elektrovilcienu un to uzturēšanai nepieciešamā aprīkojuma piegādi, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkums paredz piepilsētas pasažieru elektrovilcienu un to uzturēšanai nepieciešamā aprīkojuma piegādi, sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja personāla apmācību par vilcienu ekspluatāciju un uzturēšanu, kā arī vilcienu uzturēšanai nepieciešamās dokumentācijas piegādi.

Tāpat iepirkums paredz piegādāto elektrovilcienu uzturēšanai nepieciešamo rezerves daļu fonda piegādi, ziņo LETA.

Līguma darbības laiks paredzēts 36 mēnešus.

Interesenti pieteikumus konkursā var iesniegt līdz šā gada 30.oktobra plkst.10.

Jau ziņots, ka “Pasažieru vilciens” (PV) vēl augustā turpināja darbu pie jauno vilcienu iepirkuma specifikācijas izstrādes – gan tehniskajiem, gan finansiālajiem aspektiem.

PV sarunās ar “Latvijas dzelzceļu” precizēja nepieciešamos vilcienu parametrus, kas saistīti ar infrastruktūru, konkrēti – elektrifikācijas procesiem un platformu izbūvi. Ilgtermiņā esot jāzina, kas būs un kādā mērā būs.

Kā ziņots, 2012.gada aprīlī PV un Spānijas ražotājs CAF parakstīja līgumu par jaunu vilcienu piegādi Latvijai. Vēlāk tika konstatēts, ka Nila Freivalda vadītās PV valdes parakstītais līgums neatbilst sākotnējam iepirkuma nolikumam, kādēļ var tikt apdraudēta Eiropas Savienības fondu finansējuma saņemšana šim darījumam. Vēlāk tika izsludināts jauns iepirkums toreizējā PV valdes priekšsēdētāja Arta Birkmaņa vadībā, taču arī tas netika realizēts, jo vilcieni izrādījās pārāk dārgi.

 

Komentāri (2)

Charlie Hebdo 14.09.2015. 12.20

Vēl nav sadalījušies kropļu: Freivalda, Roņa un Dombrovska kauliņi, atkal jauns konkurs.

0
-3
Atbildēt

0

lno 14.09.2015. 11.37

Varēja arī neizsludināt, jo Vienotība nav spējīga tādu izsoli novadīt bez katastrofāliem zaudējumiem valstij:) To apliecina LM, Citadele un iepriekšējie PV konkursi.

+1
-8
Atbildēt

0

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu