fbpx

Vai Lembergs uzmetīs Vējoni? 71

Uldis Sesks (no kreisās), Raimonds Vējonis, Augusts Brigmanis un Aivars Lembergs. Foto: Nora Krevneva, F64
Aivars Ozoliņš
Print Friendly, PDF & Email

Latvijas Zaļā partija trešdien izvirzīja aizsardzības ministru Raimondu Vējoni prezidenta amatam

Nākamās nedēļas sākumā arī visa Zaļo un zemnieku savienība droši vien nosauks viņu kā savu kandidātu, un Vējonim pašlaik izskatās esam labākas izredzes kļūt arī par valdības koalīcijas partiju kopīgu kandidātu nekā citiem līdz šim partiju nosauktajiem vai pieminētajiem. Taču Aivars Lembergs ir atriebīgs un pāridarījumus nepiedod.

Prezidenta vēlēšanu galvenais jautājums arvien paliek – vai valsts augstāko amatu iegūs Latvijas patriots vai Kremlim draudzīgs politiķis. Formulējot to šaurāk – vai mums būs Lemberga un «Saskaņas» ievēlēts, Putinam tīkams prezidents. Vējonis tāds nebūtu.

Tāpēc Vējoņa kļūšana par Zaļās partijas kandidātu pagaidām nozīmē tikai to, ka «zaļo un zemnieku» apvienībā ir nopietnas domstarpības. Bet viņa nosaukšana par visas apvienības kandidātu pirmdien nozīmētu tikai to, ka ne ZZS «zemnieku» gals, ne tā galvenais diriģents Aivars Lembergs nevēlas partijas šķelšanos un savas ietekmes būtisku mazināšanos prezidenta meklēšanas tirgū.

Vējonis – NATO «okupantu» kandidāts

Pagājušonedēļ uzzinājām, ka Lembergs krasi mainījis savu noraidošo attieksmi pret Vējoni kā iespējamo kandidātu un piekritis viņu atbalstīt. Pēc tam neviena no Saeimas partijām nav minējusi būtiskus iebildumus pret Vējoni kā iespējamo nākamo prezidentu. Vienīgi rūdītais Ventspilij vienmēr draudzīgās TB/LNNK veterāns Gaidis Bērziņš uzreiz bilda, ka Lemberga pēkšņais atbalsts Vējonim varot arī mainīties.

Lembergam nepatīk zaudēt. Taču vismaz gadu ilgajā konfliktā ar Vējoni viņš bija nonācis līdz izvēlei starp diviem zaudējumiem, no kuriem nupat izvēlējās mazāko. Situācijā, kad «zaļie» oficiāli izvirzījuši Vējoni kā savu kandidātu, turpināt uzstāt, ka par ZZS kopīgo kandidātu jākļūst, piemēram, Liepājas mēram Uldim Seskam vai kādam no Lemberga kabatas partijas Latvijai un Ventspilij it kā apspriestajiem, būtu nozīmējis ne tikai zaudēt prezidenta kandidāta izraudzīšanā, bet arī sašķelt ZZS un līdz ar to vēl vairāk zaudēt ietekmi Latvijas politikā.

Taču līdz ar taktisko piekāpšanos nav mainījušās Lemberga stratēģiskās ģeopolitiskās simpātijas, kuras tieši pirms gada, uzreiz pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā un Krimas aneksijas, nonāca asā pretrunā ar Latvijas valsts drošības interesēm un izraisīja viņa konfliktu ar aizsardzības ministru Vējoni.

Lembergs tolaik vairākkārt nicīgi izteicās par valdības vēlmi nodrošināt lielāku NATO partneru militāru klātbūtni Latvijā, piemēram, Kremļa propagandas televīzijas «Pirmajā kanālā» pavēstīja, ka lielākās briesmas Eiropai nākot noNATO, nevis no «citām valstīm». Bet maijā pasludināja NATO karavīrus Latvijā par «okupantiem», kuri neatzīstot Latvijas suverenitāti, un nosūtīja protesta vēstuli NATO toreizējam ģenerālsekretāram Andersam Fogam Rasmusenam.

Lemberga neslēpti prokremliskā orientācija izraisīja arī ZZS Saeimas frakcijas deputātu iebildumus, bet aizsardzības ministra Vējoņa reakcija bija stingra un nepārprotama. «Lemberga izteikumi par NATO militārās klātbūtnes pastiprināšanu Latvijā kā okupāciju, kā arī Lemberga rīcība, prasot NATO ģenerālsekretāra atvainošanos Latvijas valstij un tautai par NATO karavīru nosūtīšanu uz Latviju, ir pretrunā valsts drošības interesēm un rada draudus valsts drošībai,» aizsardzības ministrs paziņoja pērn 15.maijā.

Nupat šis konflikts ir saasinājies līdz «zaļo zemnieku» reālas šķelšanās līmenim. Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks ir pasludinājis Lemberga pretdarbību Vējoņa kandidatūrai par pretvalstisku un atbilstošu Krievijas, nevis Latvijas interesēm. Lembergam bija pazemojoši jātaisnojas, ka viņam neesot «jākalpo» Sileniekam.

Nu nācies piekāpties. Taču tas ir tikai viens cēliens prezidenta vēlēšanu daudzpakāpju plānā. Nākamajos ir daudz iespēju izgāzt Vējoni un iemanevrēt amatā citu.

Pirmkārt, pēc kļūšanas par ZZS kandidātu Vējonim būs jāiegūst arī abu pārējo valdības koalīcijas partiju atbalsts. Ja «Vienotība» izlemtu izvirzīt savu – Arti Pabriku, ko partijas spice pošoties «ieteikt», vai vēl kādu -, bet Nacionālā apvienība paliktu pie nekad neizvirzītā, tomēr tās it kā atbalstītā Egila Levita, tad visas koalīcijas atbalstu var nedabūt neviens no tiem un jau šajā posmā var nākties meklēt kādu citu.

Otrkārt, ja Vējonis tomēr kļūtu par ZZS, «Vienotības» un NA kopīgo kandidātu, tas vēl nenozīmētu, ka viņam būtu garantētas visu koalīcijas partiju deputātu balsis.

Atcerēsimies, kā notika ar oligarhus padzinušo Valdi Zatleru balsojumā par viņa ievēlēšanu amatā uz otru termiņu 2011.gada jūnijā – kaut gan publiski vairākums Saeimā viņu it kā atbalstīja, par viņu aizklāti balsoja tikai 43 deputāti. Bet pēc tam oktobrī, pēc Saeimas vēlēšanām, viņam nepietika balsu arī ievēlēšanai par Saeimas priekšsēdētāju, kaut gan viņš bija vienīgais kandidāts.

Lembergs: nedrīkst būt latviešu prezidents

Vairākas pazīmes liecina par gatavošanos prezidenta ievēlēšanas daudzpakāpju kombinācijai, kuras iznākumā par valsts galvu būtu jākļūst «Saskaņai» un Lembergam izdevīgai personai.

Uzreiz pēc Zaļās partijas lēmuma virzīt Vējoni «Saskaņa» pārstāja šaubīties, vai vispār piedāvāt savu kandidātu, un to darīšot, ja valdības koalīcijas izvirzītais «neatbildīs mūsu kritērijiem», trešdien paziņoja Andrejs Klementjevs. Bet «Saskaņas» galvenais kritērijs esot «iekšpolitisko un ekonomisko jautājumu izpratne», savukārt Vējoņa kļūšana par prezidentu nebūtu «labs žests», jo viņš esot «saistīts ar militārām struktūrām».

Vējonis acīmredzami neatbilst Putina partijas «Vienotā Krievija» līgumpartneru kritērijiem. Un arī cīnītājs pret NATO «okupantiem» Lembergs trešdien nosauca līdzīgus kritērijus, no kuriem galvenais ir – «prezidents nedrīkst būt latviešu prezidents».

«Ņemot vērā ģeopolitisko situāciju, īpaši svarīgi, lai [prezidentam] būtu krievu kopienas atbalsts,» Lembergs paziņoja. Latvijai vajagot «sabiedrības konsolidētāju», kas viņa ieskatā laikam taču nevarētu būt NATO valsts aizsardzības ministrs, jo mūsu spēks esot «iekšējā vienotībā, nevis raķešu vai tanku skaitā uz mūsu zemes». Kandidātam esot arī «jābūt brīvam no transnacionālās oligarhijas ietekmes», kuras intereses, kā Lembergs daudzreiz mājis ar sētas mietu, īstenojot gan NATO, gan «amerikāņi», gan «Soross».

Ventspils saimnieks nu jau pavisam atklāti pavēsta, ka centīsies panākt «Saskaņai» vēlama kandidāta kļūšanu par valsts galvu. Arī Klementjevs to saka skaidri: «Mūsu vēlme ir piedalīties procesā un prezidentu ievēlēt ar mūsu partijas balsu atbalstu.»

Līdz šim gan Lembergs, gan citi šo nodomu bija maskējuši aiz eifēmismiem par «visas sabiedrības vienotāju» un «spēju vienot Latvijas tautu». Saprotams, «Saskaņa» kā «sabiedrības vienotāja» ir tāds pats blefs kā tās dēvēšanās par «sociāldemokrātisku» vai Putina uzmešanās par «tautas vienotāju» un cīnītāju par mieru un pret «fašistiem». Taču «visas sabiedrības vienotāja» īpašību piedēvēšana amata kandidātiem arī turpmāk būs itin drošs rādītājs viņu derīgumam Kremlim.

Līdz šim kā «sabiedrības vienotāji» tikuši raksturoti gan krievu miljardiera Vladimira Antonova uzticamības persona Mārtiņš Bondars no Reģionu apvienības, gan, lai cik dīvaini, arī Latvijas vēstnieks NATO Māris Riekstiņš, kas šķiet esam labs kandidāts gan Lembergam, gan «Saskaņai». Var gandrīz droši prognozēt, ka minēto kandidātu cildinātāju ieskatā aizsardzības ministram Vējonim šādu «vienotāja» spēju nebūs.

Prezidenta ievēlēšana arī iepriekšējās reizēs ir bijusi politiska aizkulišu tirgus rezultāts, taču šoreiz likmes ir ļoti augstas. Jo tā būs arī daļa no Krievijas «hibrīdkara» par ietekmi Latvijā, NATO un Eiropas Savienībā. Lembergs šajā karā nepārprotami pozicionējies kā «zaļais cilvēciņš», kura privātās intereses sakrīt ar kaimiņvalsts vadoņu interesēm Latvijā.

Vai Vējonis kļūs vai nekļūs par koalīcijas kandidātu un pēc tam prezidentu, Lemberga un «Saskaņas» organizēts Latvijas prezidents būtu apdraudējums valsts drošībai un neatkarībai. Tāpēc sabiedrībai būtu jābūt īpaši skarbai pret tiem politiķiem, kuri ielaidīsies Lemberga un Krievijas režisētajā tās muļķošanas izrādē.

 

Komentāri (71)

Urga 10.05.2015. 09.53

Ļoti neskaidra bija reiz R.Vējoņa pēkšņā tikšanās ar V.Putinu. Kās sniegs uz galvas – kā pārsteigums. Parasti ar V.Putinu ļoti retiem ir izdevies tikties. Neatceros, ka R.Vējoņa gadījumā tikšanās būtu gatavota, sabiedrība informēta…, nē, pāliecinājāmies TV ekrānā jau par notikušu faktu.

Tagad gan būtu interesanti uzzināt, kā tas notika, kas to noorganizēja?

Turklāt, ja vēl līdz šim ZZS auklējas ar A.Lembergu, kādas morālas tiesības šai partijai izvēlēties prezidentu. Lai tiek galā vispirms ar savu pagastveci.

Piekrītu otra puse:

Levita kandidatūras iespējamā izvirzīšana prezidenta vēlēšanām ir uzlikusi augstu latiņu un Vējonim līdz tai vēl ir tālu.

Par E.Levitu labāku kandidātu šobrīd nezinu.

+29
-4
Atbildēt

20

  v_rostins > Urga 11.05.2015. 09.21

  zanE ….

  Neko Naudiņš nepiešķīra. Šo valsts šantāžu kopā ar Rāvi uzsāka morālais kroplis un slampas bērns Dombrovskis un Putina kuces, Zatļera, tuvākais līdzskrējējs, nekauņa un pamuļķis, Sprūdžs, bet līdz galam īstenoja Straujuma.

  Kas attiecas uz Gazprom, to atbalsta galējie mērgļi, Dombrovskis un Kampars, kurus pēc taisnības pēc čekas organizētā valsts meganozagšanas projekta TECII 2. kārta īstenošanas bija jāaizlaiž biogāzē.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  v_rostins > Urga 11.05.2015. 08.19

  Bet

  tagad no valsts maka visu laiku Rāvis tik velk laukā miljonus, bet dīķi, kā netīri tā netīri.

  —————-

  Demences skārtā ome, kolorado lentenis Straujuma, vēl 16,5 miljonus mūsu naudas čekistiem – šantāžistiem uzdāvināja, čekistu piesmietais izdzimtenis, Dombrovskis, šo valsts uzmetienu izdarīt nepaguva, jo Prezidents tam parādīja kompromatu mapīti.

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Urga 11.05.2015. 11.49

  dzeris…un cīnās pret Rietumu “liberastiem”, ar lielu sajūsmu aplaudējot kopējiem SC un NA likumprojektiem, kas vērsti nācijas degradācijas un sovoku mentalitātes iedzīvināšanas virzienā Latvijā.

  =======

  Tu saki,ka pret liberastiem nav jācīnās?Un kurš degradē vai taisās degradēt nāciju,varētu pastrīdēties.Ko Lembergs saka nepareizi par ieplānoto nēģeru importu?

  https://youtu.be/-m1-uV2ofZ8

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Urga 11.05.2015. 12.46

  dzeris…blablablablabla…blablabla,nelieši un korumpanti,es viņus neieredzu, un viņi man nepatīk.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  klusais > Urga 11.05.2015. 10.09

  Ja par gudrona dīķiem , tad tā lieta tika izpētīta jau Sprūdža laikā un nopietni izpētīta . Pirmsākumos bija ieekonomējuši uz precīzām analīzēm un reālais saturs neatbilda faktiskajam . Tapēc arī visa tā figņa . Esmu runājis ar cilvēku , kuram tika Sprūdža uzdevumā dots izpētīt to lietu lai izdrāztu dīķa sanatorus , bet realitātē izrādījās, ka tiešām ir atšķirība dīķa sastāvā no sākotnējos papīros rakstītā.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  zanE. > Urga 11.05.2015. 16.05

  …Klusais…neapstrīdu Tava cilvēka teikto, taču…vispirms, cilvēks saņēmis uzdevumu izčakarēt Rāvi un pie viena arī valsti?…klusēja kā partizāns un nebilda ne vārda?…tiesiskuma koalīcijā, kad varēja bļaut pilnā rīklē – Sprūdžs grib nodarīt kaitējumu….

  …otrkārt – Rāvis, ar milzīgu pieredzi lielo projektu “pieveikšanā” – paļāvās, uz ko?…aizgāja, pastāvēja dīķa malā, nopriecājās – skat, kur guļ 20 miljoni, es tos ņemu un…skriešus metās pieteikties konkursam?….pieteikties konkursam, neizpētot, vai viņš to spēs veikt?….cik jābūt aprobežotam vai pārliecinātam – gudrona dīķi ir neizsmeļami un neizsmeļama ir arī valsts kase…kāpēc netika lauzts līgums, ja bija skaidrs, ka darbu pasūtītājs veikt nav spējīgs?…kāpēc bez kādas izpētes un tik vieglprātīgi Naudiņš Rāvim priekšā nobēra nākamos 25 miljonus?…

  ….valsts ir iedzīta stūrī un tiek gaidīti nākamie 11 miljoni…vai ar tiem pietiks?….stipri šaubos….

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  klusais > Urga 11.05.2015. 16.34

  zane – kārtējo reizi nākas secināt , ka nespēju saprotami izteikties …

  Sprūdžam ieņemot VARAM ministra krēslu , darbā pieņēma arī padomniekus, kuriem tika doti uzdevumi izpētīt iepriekšējā ministra ( starp citu Vējonis vadīja ministriju no 2002. gada 🙂 ) slēgtos līgumus . Tur bija daudz tēmu … par dažām pēc izpētes tika ierosināti kriminālprocesi ( piemēram vides novērtējums Rīgas brīvostā , kur par vienu darbu divās vietās tika saņemta nauda kā par orģināldarbu ) . Arī gudronu dīķu lieta tika izpētīta un tur secināja , ka rosinot konkursu par dīķu attīrīšanu netika doti korekti dati par situāciju. Jeb dotais darba uzdevums un situācijas apraksts neatbilda lietu reālajam stāvoklim.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  rinķī apkārt > Urga 11.05.2015. 10.35

  dzeris49 Nu, Tu gan sāc rakstīt komentārus ar tādu saturu, kādus varēja lasīt laikrakstā ” Cīņa” par kārtējo CK plēnuma gaitu, pamēram tā. Ko Tu īsti gribi pateikt ar to, ko esi uzrakstījis? Pats saprati? Kādus mērķus Tu spraud sev, rakstot šādus tekstus, jeb tas Tev rīta kafijas vietā, dūšas uzlabošanai? 🙂

  Varbūt ka der Tev atgādināt, ka NA vēlētāju pamatvērtības ir 1918. gadā dibinātā LR, kurā valsts nācija ir latvieši, valsts valoda ir latviešu, un sabiedrisko iekārtu balsta morāle, kura sakņojas tradicionālā ģimenē. Tev ir kas iebilstam pret šīm pamatvērtībām?

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  v_rostins > Urga 11.05.2015. 10.41

  klusais

  Pirmsākumos bija ieekonomējuši uz precīzām analīzēm un reālais saturs neatbilda faktiskajam .

  ————–

  Absolūts fufelis, kādas vēl analīzes? Par 1 vai mazāk % atšķīrās ogļūdeņražu sastāvs? Tā ir tipiska valsts nozagšana no sākuma līdz galam un ja uz dīķu sanāciju būtu izsludināts tenders, tas būtu nosolīts ar lejupejošu soli par maksimums 2-3 miljoniem.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  v_rostins > Urga 11.05.2015. 23.20

  dzeris49

  Negribētu gan tādu Latviju, kādu to gribētu iesalniekparādniekveidīgie, tā būtu kopija tagadējai Krievijai

  ————-

  Neizdosies ZRP(v) čekas un bandītu kājslauķiem nolaist Latviju līdz Krievijas līmenim, kur pederastijas izplatība pieņēmusi pandēmijas apmērus, kur puse politiķu ir pederasti, kur karjeras izaugsmes iespējas obligāti tiek saistītas ar seksuālo orientāciju, kā pie mums ĀM. Drīzāk kāds mecenāts, kura dēlu būs sakropļojis kāds kremļjaģu poc vai viņu fanāts, noalgos šāvēju brigādi, kas tos izdzimteņus aizsūtīs pie Staļina.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > Urga 11.05.2015. 12.38

  R.A. – ko sludināt ir viens, reāla darbošanās ir pavisam kas cits.

  Visas mūsu “nacionalās” partijas bija totāli korumpētas un šo vērtību dūmu aizsegā nodarbojās ar savu politbiznesu, NA, pie kam, vēl ir totāli primitīva.

  Negribētu gan tādu Latviju, kādu to gribētu iesalniekparādniekveidīgie, tā būtu kopija tagadējai Krievijai, neatkarība, protams, galvenā vērtība, bet, ne vienīgā, gribētos dzīvot neatkarīgajā ES valstī, bet, ne Krievijas klonā, tikai, mazāka izmēra.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  v_rostins > Urga 11.05.2015. 23.33

  zanE …

  tik vieglprātīgi Naudiņš Rāvim priekšā nobēra nākamos 25 miljonus?…

  —————–

  Vai summa bija konvertēta tugrikos? Cik zinu no publikācijām, kolorado lentenis, demences skārtā veča, Straujuma, čekistiem uzdāvināja 16,5 miljonus un nešaubos, ka izdāvinās vēl cik prasīs, kaut vai Latvijai iestātos defolts. Skeletu nasta tik ļoti nospiež, ka viņa pati sev vairs nepieder, tāpat kā lielākā daļa Pederastu parķijas pocu.

  http://pietiek.com/raksti/ravis_grib_vel_11_miljonus_gudrona_diku_izsmelsanai

  p.s. Vai Stradiņa slimnīcas brāķdariem arī Naudiņs uzdāvināja 16 miljonus jeb tas bija Gerhards?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  klusais > Urga 11.05.2015. 11.45

  zane – es atstāstu , ko man teica cilvēks , kurš Sprūdža uzdevumā pētija šo lietu, lai izčakarētu Rāvi . Paraugi tika ņemti no dīķa malām , kaut vajadzēja ņemt pa visu laukumu un dažādos dziļumos . To varēja izdarīt ar helikopteru , bet nožēloja naudu . Līdz ar to reālais satur atšķīrās no faktiskā . Kad sāka sūkt ārā dīķi, tad sūkņi vienkārši sadalījās , jo nebija paredzēti tik agresīvai videi . Te nu arī iemesls kļūdai.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Bet > Urga 10.05.2015. 17.39

  Ar Putinu gan Vējonis Maskavā toreiz cik atceros netikās, bet ar “atmoščikiem”

  Un ,protams, ka tā bija slepena tikšanās neinformējot valdību. Tātad Vējonis nemaz tik kristāldzidrs nav.

  Bez tam tie gudrona dīķi, kurus arī parakstīja Vējonis un tagad no valsts maka visu laiku Rāvis tik velk laukā miljonus, bet dīķi, kā netīri tā netīri. Ko par to Vējonis saka, ka gudrona dīķu tīrīšanu uzticēja un līgumu parakstīja ar bēdīgi slaveno tā saucamo būvnieku Rāvi

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > Urga 11.05.2015. 10.01

  ..bet NA faniem – kā pīlei ūdens…. – ja NA fanu prototips un arhetips ir ģenerālis rostins, ko tur brīnīties.

  Bez tam, NA faniem nav laika domāt, viņi savai partijai tic, un atlikušajā laikā, atmasko Citadeles “afēru” un Dombrovski, pielūdz savus līderus – Dzintaru, Parādnieku, Iesalnieku un Lembergu, sēro, ka Latvijā nav neviens tik “spēcīgs” līderis, kā Putins vai “batjka Lukašenko” ( nejaukt ar “batjku Straumi”), un cīnās pret Rietumu “liberastiem”, ar lielu sajūsmu aplaudējot kopējiem SC un NA likumprojektiem, kas vērsti nācijas degradācijas un sovoku mentalitātes iedzīvināšanas virzienā Latvijā.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  v_rostins > Urga 11.05.2015. 12.29

  klusais

  kurš Sprūdža uzdevumā pētija šo lietu, lai izčakarētu Rāvi .

  ————–

  Izliecies jeb biji Šļesera sola biedrs palīgskolā? “Izčakarēt Rāvi”!!!! Galīgi jobnulsja? Rāvi nevienam nevajadzēja čakarēt, jo līguma nosacījumu nepildīšanas gadījumā valstij to vajadzēja anulēt un nekavējoties izsludināt jaunu konkursu. Basta. Kroplītis Sprūdžs speciāli aizkavējās amatā līdz decembrim, lai šantāžas ceļa izspiestu no valsts papildus naudiņas saimniekam.

  p.s. vai čekistiem nebija zināms, ka tie ir sērskābā gudrona dīķi?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  zanE. > Urga 11.05.2015. 09.11

  ….Naudiņš no kuras kompānijas, ne no Nacionālās apvienības?…pat Gerhards izbrīnīts, kā Naudiņš vieglu roku un bez šaubīšanās piešķīra vēl 25 miljonus zelta bedres smelšanai…izrādās – Naudiņš tāds interesants puisis nacionāļiem…atbalsta Gazpromu, bet NA neviens to nepamana, dala miljonus un…arī neviens neliekas ne zinis…tikai partijas biedrs Gerhards nespēja noslēpt sašutumu…bet NA faniem – kā pīlei ūdens….

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  klans > Urga 10.05.2015. 17.51

  Kundzīt, tikās gan. Jautājums ir vai tas bija abas reizes. Vienu tikšanos viņam nācā atzīt pat Panorāmā.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  zanE. > Urga 11.05.2015. 10.29

  ….šobrīd zelta bedrei ir piešķirti 45 miljoni (20+25)….iztērēti(?)…un tiek prasīti vēl 11 miljoni….kāds ir kļūdas procents?…vai pareizāk – cik liela drīkst būt pieļaujamā kļūda?…

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Urga > Urga 10.05.2015. 17.53

  Vides ministrs Raimonds Vējonis trešdien darba vizītes laikā Maskavā II Starptautiskajā forumā “Tīrais ūdens – 2010” tikās ar Krievijas Ministru prezidentu Vladimiru Putinu.

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

zanE. 10.05.2015. 12.29

….teātris!…ja Lembergs tūlīt būtu piekritis Vējoņa kandidatūrai – visiem būtu spalva gaisā un nekādu izredžu….tagad mazais vīriņš nospēlēja izrādi, redz, kā šie mani neklausa un es neko nediktēju un…tautiņa uzķērās…ja jau Lembergs negrib, tad Vējonis būs labais….ne-a, kremļa politehnologi vienmēr ir spēlējuši gudrāku spēli par mūsējiem…tie prot atrast latviešu vājās vietas, perfekti izstudējuši Latvijas likumus – to mēs vislabāk varam redzēt Ušakova izpildījumā….Ušakovs dara visu to, ko vajadzētu darīt pasīvajiem bāleliņiem, bet bāleliņi sava slinkuma, augstprātības vai ignorences dēļ – to uzskatījuši par mazsvarīgu, bet….daļa sabiedrības Ušakova “saimniecisko darbību” atzīst par labu esam…Ušakovs pamēģināja (valodas referendums) – nesanāca un politehnologi izstrādāja citu stratēģiju….tāpat ar Lembergu…

….ja vērtējam Vējoņa “nostāšanos pret Lembergu” – ko citu viņam bija darīt?…aizsardzības ministrs sāks dziedāt to pašu dziesmu, ko viņa partijas pārraugs?….tik liels pašnāvnieks pat Vējonis nav….amats uzliek pienākumus turēties valstiski nosprausto mērķu rāmī….

…pāragri sapriecāties – nav iemesla…

+21
-4
Atbildēt

2

  klusais > zanE. 10.05.2015. 12.43

  zane – tev jau labāk zināms un redzams 🙂

  +2
  -11
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > zanE. 10.05.2015. 16.16

  Vējoņa “konflikts” ar Lembergu ir tikpat reāls, kā žņaudzējčūskas “konflikts” ar izdresētu trusīti, naizdresētajiem Lembergs stipendijas nemaksā un savā partijā netur, viss pārējais ir tikai cirks naivajiem, zanE taisnība, elementārs politttehnoloģisks triks.

  +12
  -1
  Atbildēt

  0

dzeris49 10.05.2015. 08.46

Ozoliņš sācis dziedāt slavas dziesmas ZZS Vējonim?

Man gan nešķiet, ka viņš būtu tas labākais prezidenta kandidāts, sevišķi, uz Levita vai VVF fona, tāds nedaudz apružējies “sovoks” vien ir, pie kam, nedomāju, ka par viņa attiecībām ar Lembergu mēs zinām pilnīgi visu, manuprāt, tie, it kā, konflikti, varētu būt arī teātris publikai.

Kaut, jau ar to, ko zinām, ilgstoša atrašanās Lemberga kontrolētajā ZZS, jau ir iemesls, lai par Vējoni nebalsotu.

+20
-3
Atbildēt

3

  dzeris49 > dzeris49 10.05.2015. 10.51

  Par ko es te arī nepārtraukti rakstu – totālā politiskā korupcija Latvijā, kaut, daži uzskata, ka tā teikt ir “”nepatriotiski”.

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 10.05.2015. 08.50

  dzeris – atceries, ka Latvijā diemžēl vēlot prezidentu sasniegums ir izvēlēt ne sliktāko 🙂 līdz labākā izvēlēšanai vēl neesam tikuši ( ja nu vienīgi nejaušība ar VVF )

  +15
  -3
  Atbildēt

  0

  nomale > dzeris49 10.05.2015. 10.37

  Problēma ir tā, ka šobrīd jau pilnīgi visi saeimā faktiski ir pagūlušies zem Lemberga. Tie protesti paliek aizvien vārgāki un vārgāki, un cerības, ka kāds izstāsies no tās bandītu koalīcijas aizvien mazākas.

  +14
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu

eskişehir escort samsun escort gebze escort sakarya escort edirne escort