Izsludina konkursu par 40 ātrās palīdzības mašīnu iegādi līzingā Rīgas reģionam

  • ir.lv
  • 22.12.2014.
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta operatīvie transportlīdzekļi. Foto: Lita Krone, LETA

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta operatīvie transportlīdzekļi. Foto: Lita Krone, LETA

Konkurss tiek izsludināts, vēl pirms valdība ir lēmusi par labu šādam risinājumam

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) izsludinājis konkursu par 40 jaunu operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu iegādi līzingā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā (IUB).

Kā liecina informācija par iepirkumu NMPD mājaslapā, pretendentiem ir jāsagatavo divi piedāvājuma varianti - pirmajā variantā jāparedz, ka NMPD veic pirmo iemaksu 10% apmērā no piedāvātās līgumsummas par 40 automašīnām, bet otrajā variantā - ka pirmā iemaksa būtu 15% apmērā. Piedāvājumus konkursam var iesniegt līdz nākamā gada 2.februārim.

NMPD norāda, ka dienests iegādāsies ne mazāk kā 40 ātrās palīdzības automašīnu, bet, ja būs pieejami papildu finanšu līdzekļi, iegādātas tiks 43 automašīnas.

Jaunākajā žurnālā